Akarsu Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

akarsu-holding

Akarsu Holding personel alımı yapacak!

Akarsu Holding iş başvurusu yaparak sizde Akarsu Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Akarsu Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Akarsu Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Akarsu Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1992 yılında inşaat sektöründe devam eden faaliyetlerine turizm alanında da yatırımlar yaparak gelecekte inşa edilecek büyük projelerin ilk yapı taşlarını oluşturmuş ve böylece inşaat ve dekorasyonun yanı sıra işletme yönetiminde de deneyimli kadrolar oluşturmuştur.

İnsan Kaynakları

ABDURRAHMAN AKARSU HOLDING A.Ş. olarak hedeflerimize ulaşma yolunda en önemli ve en değerli unsurun “İnsan” olduğunun biliriz. Buna bağlı olarak şirket kültürünü göz ardı etmeden kurumsallaşma çalışmalarını sürekli olarak devam ettirir, tüm çalışanlarımızın işle ilgili teknik bilgi ve deneyime sahip, pozitif iletişimi, takım çalışmasını benimsemiş ve ortak değerlerimizi bireysel olarak ilke edinmiş olmalarını sağlamayı insan kaynakları politikamız olarak belirlemekteyiz.

Yükselen rekabet ile mücadele edebilecek verimli ve etkili organizasyon yapısının ve sürekli müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için tasarım ve teknolojiye yapılan yatırımların yanı sıra çalışanlarımızın memnuniyetini arttıracak eğitim faaliyetleri, motivasyon çalışmaları ve sosyal sorumluluk proje faaliyetleri yapılmaktadır.

İş başvurularınız için hr@akarsuholding.com ‘a CV’nizi bırakın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*