Çorum Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Çorum Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Çorum iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Toplum odaklı hizmetler veren Çorum Belediyesi, bulunduğu bölgenin ve vatandaşların gereksinimleri nitelikli ve kaliteli projelerle karşılamaktadır. Hızlı gelişen bir yapısı olup gelişmesini her yıl devam etmektedir. Bu durum yeni personel alımlarına da olanak tanımaktadır.

Çorum Belediyesi Personel Alımı

Çorum Belediyesi bu yıl itibarıyla eksik olan kadrolar için personel alımı yapıyor. Sunmuş olduğu hizmetler ve yaptığı yatırımlar ile adından söz ettiren belediye vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmak ve çıtayı daha da yükseltmek adına işçi ve personel kadrosunu her geçen gün güçlendiriyor. Bu noktada yılın farklı zamanlarında resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı ilanlarla personel alımı yapıyor.

Çorum Belediyesi İş İlanları

Çorum Belediyesi belediye bünyesinde istihdam edilecek işçiler ve diğer personeller için resmî sitesi üzerinden iş ilanları yayınlıyor. İş ilanlarını takip eden vatandaşlar gerekli şartları sağladıkları taktirde başvuru formu üzerinden başvurabiliyorlar. Bununla birlikte iş ilanlarında iş başvurusu ile ilgili her türlü bilgi veriliyor. Bu doğrultuda vatandaşların başvurularını tamamlamaları gerekiyor. Başvuru tarihlerini kaçırmamak için belediyenin resmi internet sitesini de takip etmek gerekiyor.

Çorum Belediyesi Personel Alımı

Çorum Belediyesi diğer belediyeler gibi senenin farklı zamanlarında personel alımı yapıyor. Bu bağlamda ihtiyaç duyulan kadrolara yapılan alımlar belediyenin internet sitesi üzerinden ilan ediliyor. Kadro sayısı, hangi birime ne kadar personel alınacağı ve alımlar için hangi şartların yerine getirilmesi gerektiği gibi bilgiler iş ilanlarında ayrıntılı bir şekilde belirtiliyor. Dolayısıyla iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların personel alım ilanlarını takip etmesi gerekiyor.

Çorum Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Çorum Belediyesi engelli personel istihdamında da öne çıkan belediyeler arasında yer alıyor. Yıl içerisinde yapılan personel alımlarında önemli sayıdaki kadroyu engelli vatandaşlar için ayıran belediye bu noktada engelli vatandaşlara büyük destek oluyor. Engelli kadrosuyla belediyeye girmek isteyen vatandaşlar ise engelli raporları ile birlikte başvuru formunu doldurarak belediyeye iletmeleri gerekiyor. Yapılan başvurular hızlı bir şekilde incelenip başvuru sahibine bilgi veriliyor.

Çorum Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Çorum Belediyesi yapmış olduğu hizmetler ve yapacağı yatırımlar için önemli sayıda personele ihtiyaç duyuyor. Bu çerçevede yapılacak yatırımların insan gücünü gerektirmesi ve beden işçisi ihtiyacı olması sebebiyle yıl içerisinde sözleşmeli ve sözleşmesiz personel alımı yapılıyor. Alınan personellerin sosyal haklarını sonuna kadar koruyan Çorum Belediyesi bu noktada önemli bir istihdam sağlamış oluyor. İşçi alımlarını kaçırmak istemeyen vatandaşlar hem belediyenin internet sitesini hem de bizim sitemizi devamlı takip etmeleri gerekiyor.

Çorum Belediyesi Zabıta Alımı

Çorum Belediyesi zabıta birimine büyük önem veriyor. Belediyenin kontrol mekanizması olan zabıta birimi şehirde önemli bir görev üstleniyor. Bu doğrultuda ihtiyaç duyulan her zaman zabıta birimine personel alımı yapılıyor. En az lise mezunu olmak ve KPSS puanına sahip olmak kaydıyla alınan başvurular başvuru formu üzerinden yapılıyor. Bununla birlikte belediye tarafından istenen diğer evrakların da elden belediyeye teslim edilmesi gerekiyor.

Çorum Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Çorum Belediyesinin sene içerisinde yapmış olduğu alımlar arasında özel güvenlik personelleri de dikkat çekiyor. Belediye ve diğer kamu kurumlarıyla birlikte kamuya açık alanlarda istihdam edilen özel güvenlik personeli bu noktada önemli bir hizmet görüyor. Bu doğrultuda alım yapan belediye özel güvenlik ihtiyacını da bu şekilde karşılamış oluyor. Özel güvenlik alımı için ilanlar ve gerekli şartlar yine belediyenin internet sitesi üzerinden ilan ediliyor.

Çorum Belediyesi İş Başvurusu

Çorum Belediyesine iş başvurusu yapmak oldukça kolay oluyor. Bu noktada birçok vatandaş belediyenin resmi internet sitesindeki personel alım ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilir. Başvuruların nasıl yapılacağı ve evrakların nereyeiletileceği ilanlarda açık bir şekilde ifade ediliyor. Bu doğrultuda başvuru formu üzerinden alınan iş başvuruları kolay bir şekilde tamamlanabiliyor.

Çorum Belediyesi Duyurular

Çorum Belediyesi meclis kararları, su kesintisi, imar uygulamaları, yapılan yatırımlar ile diğer bilgileri vatandaşlarına internet sitesindeki duyurular başlığı ile duyuruyor. Bununla birlikte aynı noktada yer alan personel alım duyuruları ile de personel alımı yapılacağı ilan ediliyor. Şu anda aktif bir personel alım ilanı bulunmuyor. Ancak burayı takip ederek personel alım ilanları hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Çorum Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Çorum belediyesine bağlı birçok birim bulunuyor. Her biri kendi alanında faaliyetlerine devam eden bu birimler için sene içerisinde birçok personel alınıyor. Belediye bünyesinde faaliyet gösteren ve en çok alım yapılan birimler şu şekilde: Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü.

Güncel Çorum İş İlanları için TIKLAYIN.

16 Comments

 1. S.S.A ÇORUM BELEDİYESINDE PARK VE BAHCELER DE ÇALIŞMAK ISTİYORUM 3AYDIR ISSIZIM 05068403757

 2. B sınıf ehliyetim var gaz altı kaynakcisiyim iş arıyorum çorum belediyesinde çalışmak istiyorum 05428098012

 3. ÇORUMDA YAŞIYORUM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.B+E SINIFI EHLİYETİM VAR.SÜRÜCÜLÜK TECRÜBEM VAR AYNI ZAMANDA HDP BORU ALIN KAYNAK VE MEMBRAN USTALIĞIM VAR.YAŞIM 28 BELEDİYEMİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

 4. Çorumda ikamet etmekteyim bilgisayar işlerinden anlarım B sınıfı ehliyetim var diksiyonu düzgün birisiyim yaşım 20 belediyemizde çalışmak istiyorum insanlarla çok rahat iletişim kurabilirimaçıkcası belediyemizin bir pafçası olmak istiyorum

 5. Merhabalar ismim ismail corum da yaşıyorum orta okul mezunuyum fransızca biliyorum 0543 942 38 91

 6. Ben orhan 1981dogumluyum e Sınıfı ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum tlf 0537 830 26 06

 7. İsmim Emrah yaş 25 çorumda yaşıyorum 6 aydır işsizim bu belediyenin park bahçe işlerine iş kur dan başvurdum geçen sene kura ile çekilmişti hepsine de yazıldım hiç biride çıkmadı. Daha önce Antalya ya Aydın da İstanbul da sezonluk olarak otellerde meydancı garson olarak çalışmıştım bu çorumda hangi iş yerine gitsem iş için başvurmaya başından salma yapıyorlar biz seni ararız diyorlar. Bu belediye park bahçe işlerine nereden başvurmam gerekiyor lütfen yardımcı olunuz. Bir Allah In kulu yardımcı olmuyor şu memlekette herkes kendine Müslüman Müslüman Müslümana yardımcı olmuyor. Telefon numaram 05068006018

 8. TİCARET MESLEK LİSESİ BİLGİSAYARLI MUHASEBE BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM D SINIFI EHLİYETİM VAR SRC 2 -SRC 4 ve PSİKOTEKNİK BELGEM VAR AYRICA KAZAN YAKMA BELGEM VAR İRTİBAT İÇİN 0506 277 68 52

 9. Lise mezunuyum muhasebe ve bilgisayar isletmenlik sertifikam var is ariyorum calismak istiyorum eger uygun gorurseniz 0 507 203 76 73 nolu telefondan bana ulasabilirsiniz

 10. 25 senelık su tesısatcısıyım ustalık belgem var e snıfı ehlıyetım serece belgem var 05387726392

 11. lise mezunuyum 4 yıllık acıkogretım okuyorum bılgısayar dıplomam var corum beledıyesınde calısmak ıstıyorum ( 0546 283 2014 )

 12. silindirciyim çorum belediyesinde çalışmak isdiyorum tl 05302459735 ulaşabilirsiniz

 13. B+E Ehliyetim var makin ressamlıgım kaynakçılım var çorum belediyesinde çalışmak iştiyorum askeriyeden sakat raporumda var yetkililereden yardım bekliyorum teşekürler 0544 544 18 52

 14. Corum akkent mahalesinde oturuyorum E sinifi ehliyetim var is ariyorum corum belediyesinde calismak istiyorum simdiden tesekurler 05364153412

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*