Citibank Staj Başvurusu 2020 (Lise ve Üniversite)


Citibank Staj Başvurusu

Citibank Staj Başvurusu

Uluslararası finans sektöründe oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Citibank her yıl bünyesinde pek çok öğrencinin staj yapmasına olanak sağlamaktadır. Bu stajlar vasıtasıyla öğrenciler kariyerine başladığında staj yapmayan öğrencilere göre daha öncelikli olurlar. Citibank staj başvurusu yapmak isteyen kişiler yazının devamından bilgi alabilirler.

Citibank Staj Başvurusu

Citibank’ta Staj

Citibank bünyesinde staj yapmak bankacılık ve finans sektöründe kariyer yapmak isteyen öğrenciler başta olmak üzere pek çok öğrencinin bilgi ve birikim sahibi olmasına yardımcı olmaktadır.Citibank’ın yayınladığı staj ilanlarını inceleyerek, staj başvurusunda bulunabilir ve Citibank bünyesinde staj yapma şansını elde edebilirsiniz.


Staj başvurusu yaparken sizden istenilen okul, sınıf bilgisi gibi bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmaya ve staj başvuru formunuzu staj başvurusu tarihleri arasında göndermeye özen gösteriniz.

Citibank’ta staj yapma şansını elde etmek için yayınlanan staj ilanlarına başvuru tarihleri içerisinde cevap vermeniz, istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Citibank staj başvurularını inceleyerek banka bünyesinde staj yapmaya uygun gördüğü öğrencilere iletişim numaralarından ulaşacak ve staj ile ilgili daha ayrıntılı bilgi verecektir.

Staj programları sayesinde Citibank’a ilk adımını atabilirsin.Citibank kısa ve uzun süreli staj programları ile geleceğin potansiyel Citi’lilerini yetiştirmeyi amaçlar ve bu doğrultuda lisansüstü eğitim gören öğrenciler ve üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerine öncelik verir. Yapman gereken tek şey internet yolu ile bize başvurmak!

7 yorum

  1. MALATYA ÜNİVERSITESI BANKACILIK VE SİGORTACILIK SON SINIF ÖGRENCISIYIM USAK SUBENIZDE STAJ YAPMK İSTIYORUM KENDIMI GELİŞTIRMEK DAHA IYI SEVIYEYE GELMEK ISTIYORUM SİMDİDEN TESEKKUR EDERIM İYI CALISMALAR

  2. Merhaba
    Ben Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3. sınıf Bankacılık ve Finans öğrencisiyim. Bankanızın Manisa şubelerinden herhangi birinde zorunlu stajımı tamamlamak istiyorum.
    Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  3. İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

  4. Merhaba,
    Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*