Cine5 Personel Alımı ve İş İlanları 2021

 Cine5 personel alımı yapacak!

CİNE5 iş başvurusu yaparak sizde CİNE5 ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. CİNE5 personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan CİNE5 eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. CİNE5 insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İK Uygulamaları

PERFORMANS DEĞERLENDİRME SİSTEMİ
Çalışanların performansları hedefler doğrultusunda değerlendirilir ve sürekli gelişim amaçlanır. Performans Değerlendirme Sisteminin amacı Şirket misyonunun gerekleşmesinde çalışanın bireysel katkılarını görmesini sağlamak, çalışanın hedeflerinin Şirket hedef ve misyonları ile örtüşmesi, hedeflerin gerçekçi olması ve karşılıklı güven ortamı oluşması esasına dayanır.
EĞİTİM
Eğitimin temel amacı personelin bilgi ve beceri düzeyini yükselterek onları daha üst görevlere hazırlamak, temel fonksiyonu da personelin niteliklerini görev tanımlarındaki yazılı işlerin gerektirdiği düzeye çıkartmaktır.
Şirket personelini, mesleki bilgilerinin arttırılması, beceri ve davranışlarının geliştirilmesi ve bir üst göreve hazırlanması amacıyla yurt içinde ve dışında çeşitli kurumlarca düzenlenen kurslara, çeşitli işbaşı eğitim programlarına gönderebilir.
İŞ BAŞVURULARI
İşe alımlarda adayların işin gerektirdiği teknik bilgi ve yeterliliğe sahip olması beklenmektedir. Bu niteliklerin yanında iş tecrübesi ve teknolojiye yatkınlık aranan özellikler arasındadır.

Başvurmak için tıklayın!

1 yorum

  1. Selamun Aleykum … Niğde ‘ de Radyo Televizyon Teknolojisi bölümü son sınıf öğrencisiyim . Kamera , fotoğraf , kurgu v.b alanlarda işyeri bünyenizde staj yapıp , daimi elemanınız olarak kalmak istiyorum . İrtibat Numaram : 0531 350 36 55

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*