Erikli Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Erikli, Nestle Waters ile birleşen, global kapsamda su dağıtım ile üretimi üzerine markalaşmasıyla tanınır. Eleman açığı oluşursa, yılın değişik dönemlerinde iş ilanları verir. Başvurmak isteyen adaylar, düzenli kontrol yapmalıdır.

Erikli İş İlanları

Erikli iş ilanlarını kontrol etmek için Nestle, Nestle Waters düzenli olarak kontrol edilmelidir. İlanların farklı dönemlerde olabileceği hatırlanarak, her gün kontrol yapılmalıdır.

Zira eleman ilanı verilir ve bazı adaylar kaçırırsa, sonraki alımlara kadar beklenmelidir. 

Bununla beraber adaylar, ilan şartlarıyla uyumlu olmalıdır. Dolayısıyla herkes şahsi bilgi ve yeteneklerini, ilan kapsamında değerlendirmelidir. 

Nasıl Başvurulur?

Nestle Waters Türkiye kariyer.net üzerinde aktif ilanlar bulundurur. Başvurmak isteyen adaylar ilk olarak buraya üye olmalıdır. Müracaat online CV gönderme şeklinde olduğu için, adaylar sonrasında özgeçmiş hazırlamalıdır. Site bu imkânı üyelere verir.

Bununla birlikte hâlihazırda üyeliği olan kişilerin üye olması gerekmez. Ancak kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaptıktan sonra özgeçmişin güncellik durumu incelenmelidir. Zira kendinizi geliştirmişseniz, CV’nizde de gerekli alanları değiştirmeniz zorunludur.

Nestle.com.tr adresinden başvuru için öncelikle sağ üst köşeden “kariyer” butonuna tıklanır. Ardından kariyer sayfasına git seçilir.  Karşınıza çıkan ekranda “iş fırsatları” seçilir. Böylece açık ilanlar takip edilebilir.

Ayrıca “insan kaynakları” üzerine tıklandığında sol taraftaki menüde “bize katılın” alanı görülür. Buraya gelindiğinde firmanın kariyer.net hesabına yönlendirme yapılabilir. Ayrıca “buradan” linkini takip ederek de başvuru mümkündür.

Bu linki takip ettikten sonra bir yönlendirme yapılır. Karşınıza çıkan sayfada “locaiton” kısmına “Turkey” yazarak, açık ilanlar takip edilebilir. Eğer mevcut seçenekler varsa başvuru yapmak mümkün olabilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Nestle Waters Türkiye, kariyer.net üzerinde şu ilanları bulundurur;

  1. Quality Specialist
  2. Technical Services Engineer
  3. Technical Services Supervisor
  4. Electrical Maintenance Specialist

Adaylar başvurmadan önce tüm iş tanımını dikkate almalıdır. Böylece pozisyon kapsamında sizden beklenecekler üzerine bir fikir edinilebilir.

Ek olarak nitelikler bölümü de önem taşır. Her pozisyon kendi gerekliliğine sahip olabilir. Dolayısıyla her aday, kendi bilgi ve tecrübesini ilgili pozisyon ölçüsünde değerlendirmelidir.

6 Comments

  1. Merhaba abdiben 1983dogumluyum diksiyonun iyidir disiplinli çalışma ortamına uygunsa

  2. Slm Ankara Çankaya 100.yılda ikamet ediyorum Sizinle çalışmak istiyorum 2-4 Src ve E sınıfı Ehliyetim vardır

  3. 1980 Bursa İnegöl doğumluyum e ehliyet ve forklift operatörü belgesi ayrıca üretim departmanı içinde çalışmayada etkinimdir

  4. 02.05.1978 dogumluyum yirmi yasimdan itibaren soforluk yapiyorum D sinifi ehliyetim var src belgem ve pskoteknik belgemde var dagitim olarak pepsi yan bayi bir firmada dagitim soforu olarak calistim su anda tirsoforlugu yapiyorum dagitim soforu icin basvurmak istedim yardimci olursaniz sevinirim iyi gunler tel 05303051420

  5. Merhaba a2E sınıfı ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum 0541 730 01 07

  6. mer ben aşcı yaşar daha önce ırak ve afrika ve rusya gibi yerlerde çalıştım iş biti geldim yurt dışında yine çalışmak istiyorum her türlü yemek ve şantiye ve gıramaj tercübesi olan biriyim tl 05419245859 adana bana bu numaradan ulaşa bilirsiniz teşekürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*