Ceyhan Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Ceyhan Belediyesi Personel Alımı

3 Mayıs 1920 yılında çıkarılan bir yasa ile belediyecilik faaliyetlerine başladığı Ceyhan, adını da yine bu yasa ile birlikte almıştır.

Sorumluluk alanında hızlı, etkin, planlı, şeffaf, adil ve vatandaş odaklı en iyi hizmeti sunarak Türkiye ve Dünya’da örnek belediye olma hedefiyle faaliyetlerini sürdürdüğünü belirten Ceyhan Belediyesi, geliştirdiği proje alanlarında ve belediye hizmet binasında ihtiyaç duyduğu bazı pozisyonlar için memur ve işçi statüleriyle personel alımı yapmayı planlamaktadır.

Ceyhan Belediyesi Personel Alımı

Ceyhan Belediyesi İşçi Alımı

Bünyesine alacağı personelleri daha çok işçi statüsünde kadrolandıran Ceyhan Belediyesi, en önemli sorunlarından biri olan işsizliğe çözüm olarak vatandaşlarına belediyenin çeşitli birimlerinde önemli sayıda iş imkânı sunmaktadır.

Ayrıca bünyesinde açtığı kurslar sayesinde vatandaşlarına belediye kadrosu haricinde de iş bulabilme imkânı da sunan kurum, işverenlere de işçi alımı konusunda teşvikler sağlayarak ilçede işsizliği minimum düzeye indirmeyi hedeflemektedir.

Ceyhan Belediyesi Memur Alımı

En çok takip edilen ve arama motoru üzerinde araştırılan iş ilanları, Ceyhan Belediyesi memur alımı olmaktadır. Söz konusu alımlar düzenli olarak değil, ihtiyaç duyulduğunda gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle Ceyhan Belediyesi’nin ne zaman memur alımı yapacağına dair kesin bir tarih söylemek imkânsız.

Ancak kurum projeleri kapsamında personele ihtiyaç duyduğu için önümüzdeki dönemlerde gerçekleştireceği projeleri takip ederek, Ceyhan Belediyesi memur alımı başvuru tarihleri için tahminde bulunabilirsiniz. Bu anlamda kurumun yakın zamanda bir proje gerçekleştirmesi olasıdır.

Memur düzeyindeki alımlara başvuracak adayların ise en az lise düzeyinde mezun ve en az 18 yaşında olmaları gerekmektedir.

Belediye, kimi alımlarda çok daha fazla şart koyabilmektedir. Belirli bir ön lisans ya da lisans programından mezun olmak, istenebilen şartlardan sadece bir kaçıdır. Fakat ilana göre değişkenlik gösteren bu başvuru şartlarının adaylar tarafından, müracaat öncesi dikkate alınması gerekmektedir. Aksi halde hem başvuru sürecinde hem de sonucunda aksilikler yaşanabileceği gibi başvuru kabul edilmeyebilir.

Ceyhan Belediyesi İş İlanları

Hukuktan, yasalardan ve dürüstlükten ödün vermeden herkese adil hizmet sunmak amacında olan Ceyhan Belediyesi,  bünyesine almak istediği personeller için internet sitesi üzerinden iş ilanları yayınlayarak özellikle bu ilkeler doğrultusunda çalışabilecek çeşitli niteliklerde deneyimli ve deneyimsiz personeller alacağını belirtmektedir.

Destek hizmetleri birimi,  imar ve şehircilik, plan ve proje birimleri başta olmak üzere çok sayıda personeli kadrosuna dâhil etmeye hazırlanan kurumda personel alımı ve şartları hususunda henüz resmi bir açıklama yayınlanmadı.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Ceyhan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ceyhan Belediyesi kadrosunda çalışmak isteyen Ceyhan ikametgâhına sahip vatandaşların kurumun internet sitesinde yayınlanacak olan iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Kurumun insan kaynakları birimi tarafından açıklanacak olan açık pozisyonlarda çalışabilecek nitelikte olan adaylar, başvurularını Ceyhan Belediye Başkanlığının Mali Hizmetler ve İnsan Kaynakları Müdürlüğüne giderek şahsen yapabilecekleri gibi belediyenin yönlendirmesiyle İşkur büroları aracılığıyla da yapabilirler.

Ayrıca başvurular konusunda Ceyhan Belediyesi tarafından açıklama yapılması halinde internet sitemiz üzerinden de detaylı olarak başvuru aşamaları ve şartları açıklanacaktır.

Bilgi için tıklayın.

Ceyhan İş İlanları

Ceyhan ilçesinde ikamet etmekte olan vatandaşlar, güncel Ceyhan iş ilanları sayfasını takip ederek, hem belediyenin ilanlarını hem de genel olarak “eleman aranıyor” duyurularını güncel bir şekilde takip edebilirler.

Bu aşamada, işe ihtiyaç duyan vatandaşlarımıza olabilecek en güncel ilanları web sitemiz üzerinden ulaştırmaktayız. Adayların sahip olduğu nitelikleri dikkate alarak, müracaatlarını başvuru tarihleri içerisinde, gerekli belgeleri tamamlayarak gerçekleştirmelerini öneriyoruz.

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de ceyhan iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 Comment

  1. Hayatta hiç bir işte basarili olamadın beni işi sevdirecek ve başarılı edecek bir iş arıyorum nasıl bir iş olduğunu bulamadım daha

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*