İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ceyhan Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ceyhan Belediyesi Personel Alımı

Son yıllarda Adana’da gerçekleştirilen çevre projeleri kapsamında her düzeyde Ceyhan Belediyesi personel alımı gerçekleştirilmektedir. Bu alımlarla ilgili ilanlar belediyenin İnsan Kaynakları birimince, resmi web sitesi üzerinden de duyurulmaktadır. Adayların güncel bir şekilde ilanları takip ederek, başvuru tarihlerinde müracaatlarını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Web sitemiz üzerinden sizlere en güncel hali ile Belediye ilanlarını ve genel olarak Ceyhan ilçesinde bulabileceğiniz ilanları sizlere sunuyoruz. Bu sayede sahip olduğunuz kriterler ve aradığınız iş doğrultusunda başvuruları değerlendirebilirsiniz. Ceyhan Belediyesi iş ilanları, memur ve işçi pozisyonları için ayrı ayrı oluşturulmaktadır…

Ceyhan Belediyesi Personel Alımı

Ceyhan Belediyesi İşçi Alımı

Belediyeler her yıl sosyal tesislerine, seralarına, park ve bahçelerine gerektiği sayıda işçi almaktadır. Dolayısıyla “işçi” sınıfında belediye bünyesinde yer almak isteyen adaylar, bu duyularını başvurularını gerçekleştirebilirler. Ceyhan Belediyesi işçi alımı duyularını, özellikle de çevre düzenlemelerine yönelik çalışmaları olacağında gerçekleştirmektedir.

Ceyhan Belediyesi işçi alımı başvuru koşulları hemen herkesin katılabileceği düzeyde kolay tutmaktadır. Elbette ki en az 18 yaşını doldurmak, bedensel herhangi bir engele sahip olmamak gibi belli başlı koşullara dikkat edilmelidir. Belediyeler engelli adaylar için ise ayrıca alımlar yapmaktadır ve bu alımlar daha çok memur kadroları için geçerli olmaktadır.

Ceyhan Belediyesi Memur Alımı

En çok takip edilen ve arama motoru üzerinde araştırılan iş ilanları, Ceyhan Belediyesi memur alımı olmaktadır. Söz konusu alımlar düzenli olarak değil, ihtiyaç duyulduğunda gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle Ceyhan Belediyesi’nin ne zaman memur alımı yapacağına dair kesin bir tarih söylemek imkânsız.

Ancak kurum projeleri kapsamında personele ihtiyaç duyduğu için önümüzdeki dönemlerde gerçekleştireceği projeleri takip ederek, Ceyhan Belediyesi memur alımı başvuru tarihleri için tahminde bulunabilirsiniz. Bu anlamda kurumun yakın zamanda bir proje gerçekleştirmesi olasıdır. Memur düzeyindeki alımlara başvuracak adayların ise en az lise düzeyinde mezun ve en az 18 yaşında olmaları gerekmektedir.

Belediye, kimi alımlarda çok daha fazla şart koyabilmektedir. Belirli bir ön lisans ya da lisans programından mezun olmak, istenebilen şartlardan sadece bir kaçıdır. Fakat ilana göre değişkenlik gösteren bu başvuru şartlarının adaylar tarafından, müracaat öncesi dikkate alınması gerekmektedir. Aksi halde hem başvuru sürecinde hem de sonucunda aksilikler yaşanabileceği gibi başvuru kabul edilmeyebilir.

Ceyhan İş İlanları

Ceyhan ilçesinde ikamet etmekte olan vatandaşlar, güncel Ceyhan iş ilanları sayfasını takip ederek, hem belediyenin ilanlarını hem de genel olarak “eleman aranıyor” duyurularını güncel bir şekilde takip edebilirler.

Bu aşamada, işe ihtiyaç duyan vatandaşlarımıza olabilecek en güncel ilanları web sitemiz üzerinden ulaştırmaktayız. Adayların sahip olduğu nitelikleri dikkate alarak, müracaatlarını başvuru tarihleri içerisinde, gerekli belgeleri tamamlayarak gerçekleştirmelerini öneriyoruz.

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de ceyhan iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Serdar 22 Şubat 2018

    Hayatta hiç bir işte basarili olamadın beni işi sevdirecek ve başarılı edecek bir iş arıyorum nasıl bir iş olduğunu bulamadım daha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir