Capitol Avm Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Capitol Avm Personel Alımı Yapacak

Capitol Avm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Capitol Avm bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Capitol Avm personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Capitol Avm iş başvurusu

Firma Hakkında

a18 Eylül 1993’te açılan, İstanbul’da Anadolu yakasına kurulan ilk alışveriş merkezlerinden olup Üsküdar’da bulunan tek alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Capitol AVM, ziyaretçilerine 24 yıllık alışveriş merkezi olma deneyimi ve profesyonelliğiyle hizmet vermektedir.

2017’de yenilediği iç dizaynı ve bünyesine eklediği sosyal alanları ile değişime odaklanan ve “Capitol, değişti ama hiç değişmedi” sloganıyla hizmetlerine devam eden Capitol AVM, yenilenme süreciyle başladığı sürpriz niteliğinde yatırımlarına devam etmekte ve bu bağlamda açığa çıkan personel ihtiyacını karşılamak amacıyla personel alımı yapmaktadır.

Çalışma saatlerinin 10.00-22.00 olduğu her alışveriş merkezi gibi vardiyalı mesai sistemini uygulayan Capitol AVM, çalışanlarına yemek imkânı sunmakla birlikte pozisyonlarına göre değişiklik göstermekle birlikte asgari ücret ile 4.500 TL arasında maaş vermektedir.

Capitol Avm İş İlanları

Ziyaretçilerin iyi vakit geçirmeleri ve ihtiyaç duydukları bütün aktivitelere ulaşabilmeleri amacıyla bütün detayların düşünülerek sosyal yaşam alanı haline getirilen Capitol alışveriş merkezinde öncelikli hedef olan müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden bay/bayan personel alımı yapılacak.

Capitol Avm İş Başvurusu Formu

Capitol AVM bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların internet sitesi üzerinde belirtilen niteliklere, çalışma saatlerine ve açık pozisyonlara uyum sağlamaları halinde iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Capitol AVM insan kaynakları tarafından değerlendirilecek olan başvurular arasından uygun görülen adaylara dönüş yapılarak ikili görüşmeler sağlanacaktır.

Firmanın web sitesindeki menüden “Yeni Kapitol” menüsü altındaki “İletişim” bölümüne tıklayın. Ardından açılan sayfada İnsan Kaynakları Başvuru Formu bölümüne girin.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*