Orka Tarım Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Orka Tarım Personel Alımı Yapacak

Orka Tarım’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Orka Tarım bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Orka Tarım personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

orka tarım personel alımı

Orka Tarım’da Çalışmak

Orka ailesinin asırlık kuru üzüm üreticiliği ve ticaretinin ardından 1994 yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan Orka Tarım, toplamda 40.500 m2’lik tesislerinde, 300 kişilik uzman kadrosuyla dünyanın en titiz tüketicileri için üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Kendine ait 2 milyon m2 alanda bulunan bağlarında ziraat mühendislerinin düzenli kontrolü ve denetimi altında yetiştiricilik yapan Orka Tarım, bunun yanı sıra 1456 kontratlı konvensiyonel ve 150 organik, üretim yapan üreticiyi bünyesinde bulundurmaktadır.

Orka Tarım İş İlanları

Orka Tarım iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Orka Tarım İş Başvurusu Formu

Orka Tarım iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Orka Tarım iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*