Roche Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Roche personel alımı yapacak!

Roche iş başvurusu yaparak sizde Roche ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Roche personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Roche eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Roche insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

 İnsan Kaynakları Politikası

Roche başarıya giden yolun çalışanlarının yetenek ve performansına bağlı olduğuna inanır. Bu nedenle yöneticilerinden;
Tüm çalışanların haklarına saygı duymalarını
Onların yeteneklerini geliştirmelerini, beceri ve potansiyellerini optimal bir biçimde kullanmalarını sağlayacak ortam yaratmalarını
Bilgi paylaşımını ve açık diyaloğu teşvik etmelerini
Ödüllendirmede performansı ve elemanlarının Roche’un başarısına olan katkısını ön plana çıkarmalarını bekler.

Tüm çalışmalarında yüksek performans standartlarını yakalamayı hedefleyen Roche, eleman seçerken, geleceğin yöneticilerini yetiştirirken ve terfi ettirirken aşağıdaki noktaları dikkate alır;
Elemanlarını yüksek performansla çalıştırabilmek için profesyonel yeterlilik ile uygun liderlik stilini bağdaştırabilmek
Açık fikirli olmak, şirketin gereksinimlerini iyi anlayabilmek, üst yönetim tarafından alınan kararları ve şirket politikalarını sorgulayabilecek cesarete sahip olmak
Tecrübelerini artırabilmek için gereken esnekliğe sahip olmak
Roche’un ana prensiplerini planlarına, kararlarına ve çalışmalarına yansıtabilmek.

Roche her zaman yenilikçi bir şirket olduğu için değişimi bir fırsat, gelinen noktadan tatmin olmayı da bir tehlike olarak görür. Yeni trendleri henüz daha oluşma aşamasında fark etme ve alışılagelmişin dışındaki yeni fikirlere açık olma yönetim anlayışımızın temelini oluşturan olgulardır.

İşe Alım Süreci

Roche başarıya giden yolda ekibinin performans ve yetkinliklerinin en önemli taşlardan biri olduğunun bilinciyle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma prosedürü uyguluyor.

Roche iş başvurularını sadece roche.com.tr ve kariyernet internet siteleri kanalıyla kabul edilmektedir. Tüm başvurular süreç sonunda titizlikle cevaplanmaktadır.

Açık bir pozisyon oluştuğunda öncelik iç çalışanlarımıza verilir. İç çalışanlardan biri ile doldurulamayan pozisyonlar için roche.com.tr ve kariyernet üzerinden ilan verilir. Tüm ilanlarda, iş tanımı ve aranılan nitelikler belirtilmektedir.

Aranılan niteliklere uygun olan adaylar mülakat için davet edilir. Mülakat aşamaları sırayla; İnsan Kaynakları ön görüşmesi, İlgili Birim Yöneticisi görüşmeleri, Değerlendirme Merkezi Uygulaması, Referans Kontrolü ve Mesleki Kişilik Envanteri Uygulamaları takiben İnsan Kaynakları Direktörü görüşmesidir. Bu süreç sonunda uygun bulunan adaya iş teklifi yapılır ve adayın teklifi kabulünden sonra giriş işlemleri başlatılır.

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*