Bulut İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

1994 yılında kurulan Bulut İnşaat Grubu, yıllar içerisinde seçkin bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Hizmet kalitesini daima en üst seviyede tutmak için çaba sarf eden bu şirket fizibilite, satış ve satış sonrası konusunda alanında öncü konumdadır. Satışa sunduğu ürünler ise şunlardır: Seramik, Kalebodur, Banyo dekorasyon, Kalesinterflex, Mutfak grubu, Yapı kimyasalları ve Sıhhi doğalgaz tesisatları. Bulut İnşaat’ın yönetim kurulu başkanı ise Zeki Bulut’tur.

Bulut İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Bulut İnşaat İş İlanları

Kalite ve şıklığı bir araya getiren Bulut İnşaat ortaya çıkan eleman açığını kapatmak üzere zaman zaman iş ilanları yayımlamaktadır. Çalışanlarını daima mutlu kılmak üzere çaba sarf eden bu şirketler grubu sağladığı sosyal haklar, sağlık sigortası, dolgun maaş, yemek gibi ölçütleri sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.Bulut İnşaat’ın bir üyesi olmak için yapılması gereken; yayınlanan ilanların takip edilerek, uygun ilan yayınlandığı zaman iş başvurusunu gerçekleştirmektir.

Nasıl Başvurulur?

Çeşitli eleman siteleri üzerinden yayınlanan iş ilanları takip edildikten sonra uygun başvuru şartlarını taşıyan kişiler, gerekli iş başvuru formunu doldurularak başvuruyu gerçekleştirilebilir. Gerçekleştirilen başvuru sonrasında uygun görülen adaylara şirket tarafından geri dönüş sağlanarak işe alımda izlenecek olan yollar hakkında bilgi verilecektir.

Ayrıca bu şirketin resmi internet sitesinde yer alan iletişim numaraları üzerinden de başvurulabilecek pozisyonlar hakkında ayrıntılı bilgi alınabilmekte ve başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Yönetici asistanı
 • Satış temsilcisi
 • Elektrik mühendisi
 • Personel ve özlük işleri sorumlusu
 • Elektrik mühendisi
 • Mimar
 • Güvenlik görevlisi
 • Muhasebe sorumlusu

Pozisyonların Açıklamaları:

 • Yönetici asistanı: Yöneticinin günlük akışına ayak uydurabilen, planlamasını gerçekleştiren, toplantı ve randevularını ayarlayan kişidir.
 • Satış temsilcisi: Ürünlerini tanıtımını gerçekleştiren ve istenilen ürünü müşteriye verip ödemesini alan kişidir.
 • Elektrik mühendisi: Elektrik üretim, iletim ve dağıtım sistemleri ile ilgili planlamayı gerçekleştiren kişidir.
 • Personel ve özlük işleri sorumlusu: İşe alımdan ve işten çıkarmadan sorumlu olan kişidir.Personel dosyaları ve maaş bordroları da bu kişi tarafından hazırlanır.
 • Mimar: Yeni binaların tasarlanmasından, eski binaların ise restore edilmesinden sorumlu olan kişidir.
 • Güvenlik görevlisi: Genel çalışma prensiplerine bağlı kalarak güvenliği sağlayan kişidir. Güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturmak için çaba sarf ederler.
 • Muhasebe sorumlusu: Şirketin muhasebe defterinin tutulmasından ve periyodik olarak yıllık denetimleri gerçekleştiren kişidir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri:08.30-19.00

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Kocaeli, Çanakkale vs.

11 Comments

 1. Selam aleyküm kolay gelsin. Tesisatçı yım 15 senedir bu meslekte çalışıyorum. Sizinle beraber yurt dışında çalışmak isterim. Teşekkürler

 2. İnşaat kalıpçı ustası yimm yurtdışı deneyimim var sirketiniz bünyesinde çalışmak isterimm

 3. inşşat sektöründe kalıp ustasıyım çeşitli ülkelerde 25 yıldır kalıp ustasıyım yurt dışı seyht engelim yoktur

  cep:05435515049

  bu numaradan ulaşa bilirsiniz

 4. kule vinç operatörüyüm sapancı yağcı yada yedek operatör olarak çalışabilirim belgelerim mevcuttur 05435601652

 5. inşat uzerıne yurt içi ve yurt dısı ınsaat sektorunde çeşitli gorevlerde çeşitli inşaat sektorunde çalıstım yurt dısı almanyada hamburgta gorev yaptım asma tavan alıkobant ve agır celık snıflarında ekıbım hazır bulunmaktatdır goture ve maaşlı olaraktan calışabılırız
  sayılarımla
  selahattın ballı
  tel 05424038686 05334245756

 6. 1977 samsun doğumluyum 20 yılık kanak ustasıyım yurtdışı iş arıyorum telefonum 0532 726 78 77

 7. k.maras elbistan dogumlu 1960. suan 15 yildir rus vatandasiyim vladikavkazda 0turuyom. boru imalar atelye montaji. sihhitesisat su hatlari. arcisuva arcipan montaji.ve ayretan eliyetim var BS araba tamircisiyim bu yazdigim 3 meslek. hangimeslekte isinize beni almanizi beklerim. tessekur ederim .tel 89188234294.unuversal ustayim.

 8. merhaba 1983 mersın dogumluyum 12 yıllık gunes enerjı sıhhı tesıssat ve kaynak ustasıyım seyehat engelım olmayıp yurtdısı ıs ımkanı aramaktayım ılgı we alakalarınızı beklıyorum.Tlf 0534 298 65 15..

 9. selam ben bekir durna 14 yılık eskavaorto öpretim sizle yur dış 5yıl terçümem var fomengite yaptım 3 yıl kaz dolgu işlerinide çalışmak istom telfon numaram 05417174427

 10. MERABA YİRMİ YILDIR MOBİLYA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞIYORUM VE YURT DIŞINDA İŞ ARIYORUM 05413040520

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*