İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kahramanmaraş Kaski Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kaski Personel Alımı Yapacak

Kaski’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Kaski bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kaski personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kaski Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Su varsa hayat var felsefesiyle 2014 yılında bakanlar kurulu kararı ile Kahramanmaraş’ta kurulan KASKİ;  su, kanalizasyon ve arıtma ihtiyacını vatandaş odaklı ve çevreye duyarlı şekilde yürütmektedir.

Vatandaş odaklı kaliteli hizmet sunan, tüm hizmetlerinde etkinlik ve verimlilik esasına göre hareket eden KASKİ, çevreye duyarlı, yenilikçi ve lider bir kurum olma hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Gerçekleştirdiği bütün hizmetlerin kalıcı ve sürdürülebilir olmasını isteyen kurum bu sebeple çok sayıda personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Personellerine hafta içi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayan KASKİ tarafından maaş konusunda net bir açıklama yapılmamakla birlikte çalışanların niteliklerine göre asgari ücret ile 3.500 TL arasında maaş aldıkları bilinmektedir.

Kaski İş İlanları

Çevreye ve insana saygı duyan KASKİ, geleceği planlayan yönetim anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Faaliyet alanlarında ve mevcut birimlerine çalıştırmak üzere mühendis, tekniker, insan kaynakları uzmanı, vezne görevlisi, güvenlik görevlisi gibi birimler için personel alımı yapmak üzere resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayan kurum, pozisyonlarına göre başvuru şartlarını açıkladı.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Temizlikçi
  • Veznedar
  • Güvenlik Görevlisi

Kaski İş Başvurusu Formu

KASKİ kadrosunda çalışmak isteyenlerin kurumun internet sitesi ve İşkur aracılığıyla yayınladığı açık pozisyonları takip etmeleri ve niteliklerine uygun olan pozisyon için iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

KASKİ insan kaynakları birimi tarafından incelenen başvurulardan kurum kriterlere uygun görülen adaylarla iletişime geçilmekte ve personel alımı yapılacak birimde mülakata alınmak üzere kuruma davet edilmektedir.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir