İzmit Outlet Center Personel Alımı ve İş İlanları 2022

outlet_center_izmit_personel-alımı

Outlet Center personel alımı yapacak!

Outlet Center iş başvurusu yaparak sizde Outlet Center’ın gücünden güç alabilirsiniz. Outlet Center personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Outlet Center personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Outlet Center insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Genellikle büyük şehirlere yakın, maliyetlerin daha düşük olduğu bölgelerde, firmaların kendi ürettikleri tanınmış markalarını direkt fabrikadan halka indirimli olarak satışa sundukları alışveriş merkezleri Outlet Center olarak adlandırılır.

Üreticilerin, ellerindeki stokları daha hızlı eritebilmeleri amacıyla bir merkez altında toplanmalarına olanak sağlayan Outlet Center İzmit, alışverişin yanında bütün ihtiyaçların karşılanabileceği ve ziyaretçilerin daha fazla zaman geçirebilecekleri bir mekan olarak tasarlandı. Ilk örnekleri 1980 li yılların başında ABD de görülen Outlet in en önemli özelliği, kaliteli markaların seri sonu ve üretim fazlası mallarını yıl boyu süren özel indirimlerle halka sunmasıdır.

İzmit Outlet Center da bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

 İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*