İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Borçelik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Borçelik Personel Alımı Yapacak

Borçelik’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Borçelik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Borçelik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

borcelik personel alımı

Firma Hakkında

Türkiye’deki ilk özel yassı çelik üreticisi olan ve 1990 yılında kurulan Borçelik, ilk üretimine 1994 yılında başladı.

Borçelik, ekonomik karlılığı hedefleyen bir şirket olarak dijital dönüşüm, inovasyon & arge ve operasyonel mükemmelliği hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda müşteri odaklılık ile tercih edilen bir marka olmak için çalışmalar sürdüren şirket, personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Çalışma günlerini vardiyalı çalışanlar hariç Pazartesi-Cuma olarak belirleyen şirket, mesai saatlerini 08.00-17.30 olarak uygulamaktadır. Yayınladığı iş ilanında personel maaşları hususunda net bir açıklama yapmayan Borçelik, çalışanlarının kişisel performansa bağlı olarak, grup ve şirket uygulamalarında belirtilen şartlar doğrultusunda prim uygulaması bulunur.

Şirketimizde işlerin hedefleri ve organizasyon yapısı ile bütünleşik olarak tanımlanmasına yönelik bir İş Değerlendirme Sistemi uygulanır. İşe alma, kariyer yönetimi, ücretlendirme ve yan haklar için temel oluşturan bu sistemde, iş grubu ve seviye bilgisi, kişiyi değil yaptığı işi esas alarak belirlenir.

Ayrıca, kişisel performansa bağlı olarak, Grup ve Şirket uygulamalarında belirtilen şartlar doğrultusunda prim uygulaması bulunur.

Çalışanlarımızın kendi öncelikleri doğrultusunda; iş grubu ve seviye bilgisine göre kendisine tanımlı bütçe dahilinde yan haklarını seçmelerine imkan tanıyan, esnek yan haklar uygulamamız bulunur. Bu uygulama ilgili yıl içinde Nisan ayına kadar işe başlayan ve çalışmaya devam eden kişileri kapsar.

Borçelik İş İlanları

Hedef bölgesindeki kilit sektörlerde; müşteriye yakınlığını, verimlilik ve yaratıcı çözümleri kullanarak bir numaralı yassı çelik çözüm sağlayıcısı olmak amacıyla personel alımlarını hız veren şirket, bu sebeple internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınladı.

Yayınladığı iş ilanında daha çok üretim birimlerinde personel alınacağına değinen şirket, genel merkez için de yeni personeller alınacağını belirtti.

Borçelik İş Başvurusu Formu

Borçelik iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Karşılıklı yapılan görüşmeler neticesinde ikili anlaşmanın sağlanması halinde oryantasyon süreci başlatılmakta ve personel adaylarının motivasyonu sağlanmaktadır. Bu süreci de başarı ile tamamlayan adaylar için ise,işe alım süreci başlatılmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir