Bizimgaz Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Bizimgaz’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Bizimgaz bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bizimgaz personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1967 yılında kurulan Bizimgaz, 2012 yılına gelindiğinde İpragaz ile birleşmiştir. Bu bağlamda büyümesine devam etmekte olup, Bizimgaz personel alımı için İpragaz’a yönelik inceleme yapmanız gerekir.

İş ilanlarının hepsi, online sistemler üzerinde mevcuttur. Eğer kariyer sitelerini incelerseniz, tüm ilanları bulabilir, başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz. Bizimgaz iş başvurusu yapmak istiyorsanız, diğer iş ilanlarında olduğu gibi tarihlere dikkat etmeniz gerekir.

Nitekim Bizimgaz iş ilanları dâhil olmak üzere, hepsi belirli son başvuru zamanlarına sahiptir. Şayet bunları kaçırırsanız, müracaat etmeniz de olanaksızdır. Bu nedenle her gün kontrol ederek, mevcut ilanları incelemeniz ardından başvurmanız gereklidir.

Bizimgaz Personel Alımı ve İş İlanları

Bizimgaz Personel Alımı Yapacak

Bizimgaz belirttiğimiz üzere geçmiş yıllarda İpragaz ile birleşmiştir. Bu nedenle İpragaz’ın iş ilanlarını incelemek gerekir. Bu bakımdan Kariyer.net üzerinde, başvuru yapılabilecek çok sayıda pozisyon vardır.

Eğer platformu ziyaret ederseniz, incelemek ve başvurmak gereklidir. Ancak bunun için bir üyelik gerektiği hatırlanmalıdır. Dolayısıyla hâlâ bir üyeliğiniz yoksa bir hesap açılmalı, ardından da CV doldurulmalıdır.

Ancak üyelik varsa, hesaba girmek yeterlidir.

Bizimgaz İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

İpragaz’ın Kariyer.net sayfası incelendiğinde şu ilanlar olduğu görülmektedir;

  1. Stoklama Terminali Yöneticisi: Üniversitelerin petrol, doğalgaz ve makine gibi mühendisliklerinden mezun olma, İngilizce bilme, Microsoft Office programlarını kullanabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  2. İletişim ve Halkla İlişkiler Uzmanı / Uzman Yardımcısı: Üniversitelerin işletme, iletişim gibi bölümlerinden mezun olma, minimum 2 sene tecrübesi bulunma, iletişimi güçlü olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  3. Muhasebe Uzman ve Uzman Yardımcısı: Muhasebe alanında deneyimli olma, planlama ve süreç takibi yeteneği bulunma, muhasebenin değişik işlevlerinde görev yapabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  4. Finansman Yöneticisi: Tercih olarak İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olma, Excel kullanabilme, SAP bilgisine sahip olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  5. Sistem Sorumlusu: İngilizce bilme, benzer pozisyonda 5 sene tecrübesi olma, erkekler için askerliğini bitirmiş olma gibi nitelikler aranmaktadır.

Güncel ilanlar bu şekilde olup, ilerleyen tarihlerde yenilerinin de açılması söz konusu olabilir. Bu nedenle her gün takip edilmelidir. Bu pozisyonların sorumlulukları ve ayrıntılı nitelikleri için, Kariyer.net üzerindeki İpragaz sayfası ziyaret edilmelidir.

Bizimgaz İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer yukarıda verdiğimiz ya da farklı bir pozisyona Kariyer.net üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, şu işlemleri takip ederek müracaat yapabilirsiniz;

  1. https://www.kariyer.net/ sitesine giriş yapın.
  2. Hesabınıza girdikten sonra, en üstte bulunan arama bölümünden İpragaz sorgusunu aratın.
  3. Profili açtıktan sonra, alt kısımdan işe alım yapılan pozisyonları inceleyin.
  4. Herhangi birisine tıkladıktan sonra, üst kısımda bulunan mor renkli başvur butonunu kullanın.

Böylece başvuruya yönelik tüm işlemler başarılı şekilde tamamlanır.

Bizimgaz Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*