İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ziraat Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ziraat Sigorta Personel Alımı Yapacak

Ziraat Sigorta’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Ziraat Sigorta bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ziraat Sigorta personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ziraat Sigorta iş başvurusu

Firma Hakkında

Ziraat Sigorta 2018 yılında da personel alımlarını devam ettireceğini açıkladı. Siz de Ziraat Sigorta’da çalışmak istiyorsanız haberimizden tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Bu haber tüm sigorta çalışanlarını ilgilendiriyor.

Ziraat Sigorta, gün geçtikçe sektöründe büyüme göstermektedir. Büyümeye yönelik gelişim ve yenilikler ile kaliteli hizmet sunmayı en iyi şekilde başaran sektörün öncü firmasıdır. Sektöründe her daim ilerleyen ve büyüyen Ziraat Sigorta bünyesine, açık pozisyonlara yeni eleman alımı gerçekleştirecek.

Ziraat Sigorta, çeşitli kariyer şirketleri aracılığıyla personel alımı yapılacak görev ve pozisyonlara uygun güncel iş ilanları yayınlamaktadır. Yayınlanan iş ilanların arasında güvenlik alımı ve engelli personel alımı da yer almaktadır.

Ziraat Sigorta çalışma şartları; tam zamanlı çalışma programı uygulanmaktadır. Çalışma saatleri; 09:00 ile 18:00 arasıdır. Çalışanların konumlarına göre ve çalışma yıllarına göre yasaya bağlı olarak yıllık izinler belirlenmektedir.

Erkek adayların askerlik görevlerini yapmış veya askerlikten muaf olmaları gerekmektedir. Çalışanların, çalışmalarına engel teşkil edecek kalıcı sağlık problemlerinin olmaması gerekir.

Ziraat Sigorta İş İlanları

Türkiye’nin birçok bölgesinde işçi alımı yapmak üzere Ziraat Sigorta, çeşitli iş ilanları yayınlamaktadır. Hangi pozisyon ve görevlerde alım yapılacağı, kaç kişi alınacağı ve pozisyonun gerektirdiği koşullara uygun adaylar için detaylı bilgiler yayınlanan iş ilanlarında mevcuttur.

Açık Pozisyon

 • Acente Satış Uzmanı
 • Finansal Satış Danışmanı
 • Bireysel Emeklilik Satış Danışmanı
 • Sigorta Danışmanı
 • Emeklilik Danışmanı
 • Şube Yöneticisi
 • Müşteri Hizmetleri Yetkilisi

Ziraat Sigorta İş Başvurusu Formu

Ziraat Sigorta iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Ziraat Sigorta iş başvurusu; www.ziraatsigorta.com.tr internet adresinden ya da anlaşmalı kariyer sitelerinden, verilen iş ilanı üzerinden iş başvuru formu doldurularak, iş başvurunuzu online gerçekleştirebilirsiniz. İş başvurunuz, insan kaynakları tarafından değerlendirilecektir.

Başvuru için tıklayın.

3 Yorum

 1. kamile şen 13 Nisan 2014

  uludağ üniversitesi kamu yönetimi son sınıf öğrencisiyim.ziraatle çslışmayı çok istiyorum ilgilenirseniz çok mutlu olurum.şimdiden teşekkürler

 2. zeynep bakir 22 Nisan 2014

  Merhaba ben artvin merkezde turkcell
  Global bilgi bunyesi altinda halkbankasi
  İnbaut ekibinde 1.5 yildir cagri almaktayim herturlu satis aramasinda
  Basari saglamaktayim sizin bunyenuz
  Altinda calismak isterim

 3. abdulkadir yahşi 6 Haziran 2014

  iyi günler sakarya üniversitesi fen edebiyat fakültesi türk dili edebiyatı mezunuyum ziraat bankasında çalışmak istiyorum ilanı gördüm başvurmak istedim şu an herhangi bir resmi devlet dairesinde görev yapmadım kpss ye 1 defa girdim 74 puan almıştım hatırladığım kadarıyla ilgilenmeniz dileğiyle iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir