İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ziraat Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ziraat Sigorta Personel Alımı

Yapılan değerlendirmeler sonucunda Ziraat Sigorta personel alımı yapılacak olan pozisyonları belirleyerek, çeşitli platform aracılığıyla adaylara duyurmaktadır.

Özellikle açık bulunan pozisyonlarda gereksinimin giderilebilmesi için Ziraat Sigorta işçi alımı yapılmakta ve başvuruda bulunacak olan kişilerin, işin gerektirdiği yeterliliğe ve teknik bilgiye sahip olması beklenmektedir.

2009’da faaliyete geçen kuruluş, kuruluşunu Ticaret Sicil Gazetesi’nde ilan ettiği günden bu yana hızlı bir büyüme kaydetmiştir. Sektördeki ilk faaliyet yıllarını net kâr ile tamamlamış ve buna bağlı olarak da istihdam sağlamaya devam etmiştir.

Ziraat Sigorta başvuru için adayların alt başlıkları incelemeleri, başvuru tarihlerini kaçırmamaları ve talep edilen nitelikleri karşılıyor olmaları gerekmektedir.

Ziraat Sigorta Personel Alımı

Ziraat Sigorta Çalışma Şartları

Ziraat Sigorta çalışma şartları, başvuruda bulunulan pozisyonun yükümlülüklerine ve görev alınacak olan şubenin yoğunluk durumuna göre değişmektedir. Unvanda yükselme ve aylık ücret açısından bazı kadroların şartlarının daha elverişli olduğu bilinmektedir.

Personellerin görev süreleri ise 09:00-18:00 aralığıdır. Bu saatler içerisinde statüsüne göre görevini sürdüren çalışanlar, tabi tutuldukları kanuna bağlı olarak yıllık izinlerini kullanabilmektedirler.

Ziraat Sigorta İş İlanları

Ülkemizin birçok ilinde alım yapılmak üzere Ziraat Sigorta iş ilanları yayınlanmakta ve kaç kişi alınacağı, hangi statüde görev yapılacağı ile pozisyonun gerektirdiği şartlar detaylıca ilanlarda belirtilmektedir.

Kuruluşun genel şartlarını incelediğimizde ise kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak ya da muaf olması sebebiyle askerlik ile ilişiği bulunmamak ve adayın devamlı görev yapmasına engel sağlık sorunu olmamak kriterleri ön plana çıkmaktadır.

Ziraat Sigorta İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sigorta sektöründe faaliyet gösteren kuruluş adayların hangi platform üzerinden başvuru yapabileceklerini, verilen ilan detaylarında açıklamaktadır. Ziraat Sigorta eleman alımı için bu ilanların http://www.ziraatsigorta.com.tr adresi üzerinden takip edilmesi gerekmektedir.

Ayrıca Ziraat Sigorta iş başvuru formu için genellikle şahsen müracaat kabul edilmemekte ve adayların online başvuruda bulunması beklenmektedir.

Sigortacılık sektöründe adayların en çok başvurduğu diğer firmalara da örnek verecek olursak; Anadolu Sigorta, Güneş Sigorta, Axa Sigorta, Ak Sigorta ve Allianz Sigorta diyebiliriz.

Ziraat Sigorta’nın herhangi bir alımı olmadığı takdirde ya da başvurunuzun kabul edilmemesi gibi bir durumda belirtilen şirketlerin ilanlarına da müracaatta bulunabilirsiniz.

3 Yorum

 1. kamile şen 13 Nisan 2014

  uludağ üniversitesi kamu yönetimi son sınıf öğrencisiyim.ziraatle çslışmayı çok istiyorum ilgilenirseniz çok mutlu olurum.şimdiden teşekkürler

 2. zeynep bakir 22 Nisan 2014

  Merhaba ben artvin merkezde turkcell
  Global bilgi bunyesi altinda halkbankasi
  İnbaut ekibinde 1.5 yildir cagri almaktayim herturlu satis aramasinda
  Basari saglamaktayim sizin bunyenuz
  Altinda calismak isterim

 3. abdulkadir yahşi 6 Haziran 2014

  iyi günler sakarya üniversitesi fen edebiyat fakültesi türk dili edebiyatı mezunuyum ziraat bankasında çalışmak istiyorum ilanı gördüm başvurmak istedim şu an herhangi bir resmi devlet dairesinde görev yapmadım kpss ye 1 defa girdim 74 puan almıştım hatırladığım kadarıyla ilgilenmeniz dileğiyle iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir