AS-NAK Nakliye Petrol Personel Alımı ve İş İlanları 2022

AS-NAK Nakliye Petrol personel alımı yapacak!

AS-NAK Nakliye Petrol iş başvurusu yaparak sizde AS-NAK Nakliye Petrol’ın gücünden güç alabilirsiniz. AS-NAK Nakliye Petrol personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan AS-NAK Nakliye Petrol eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. AS-NAK Nakliye Petrol insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

VİZYONUMUZ

As-Nak Nak. Pet. Ür. Turz. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti  adıyla, Türk ekonomisine katma değer olmak bunun yanında Türkiye ve uluslar arası akaryakıt taşıma alanında kaliteden ödün vermeden  ileri teknoloji , yüksek standart,  güvenilir, zamanında, doğru ve ekonomik çözümler ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmaktır.

MİSYONUMUZ

As-Nak Nak. Pet. Ür. Turz. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. adıyla, müşterilerimizi uzman kadromuzla zamanında iş teslimatımız, ileri görüşlü ve kararlılıkla yol aldığımız titiz çalışmalarımızla memnun etmek, müşteri memnuniyetlerini çalışanlarımızla paylaşarak firmamızın; kısa, orta ve uzun vadeli sürdürülebilen gelişme hedeflerine ulaşarak ekonomik değerlerini arttırmaktır.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*