Sew Eurodrive Personel Alımı ve İş İlanları 2022

sew-eurodrive-personel-alimi

Sew Eurodrive personel alımı yapacak!

Sew Eurodrive iş başvurusu yaparak sizde Sew Eurodrive’ın gücünden güç alabilirsiniz. Sew Eurodrive personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Sew Eurodrive eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sew Eurodrive insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Süddeutsche Elektromotorenwerke (SEW) Christian Peahr tarafından 1931 yılında kurulduğundan beri, kararlı bir şekilde gelişerek çok etkili ve verimli bir uluslararası grup haline gelmiştir.

1935 yılından başlayarak, Mr. Peahr ve Mr. Ernst Blickle tarafından 1945 yılında Ernst Blickle tarafından devir alınana kadar yönetilmiştir.

Modüler sistem, merkezi imalat ve merkezi olmayan montaj kavramlarıyla birlikte SEW-EURODRIVE güçlü bir şekilde uluslararası alanda büyümüştür. Aynı zamanda SEW üçüncü kuşak bir aile şirketi yönetimine geçmiştir.

Ana firma Bruchsal’ da kalmış ancak, Kanada’ dan Yeni Zelanda’ ya kadar tüm dünyada sanayileşmiş her ülkede etkili şubeleri ve montaj fabrikaları oluşturulmuştur.

Her bir yerel fabrika uluslararası boyutta yüksek verimli üretim gerçekleştirebilmektedir. SEW’ in tüm dünyada 11 üretim (aynı zamanda montaj), 58 montaj fabrikası ve 7 temsilcisi bulunmaktadır.

SEW-EURODRIVE Hareket Sistemleri Türkiye 1995 yılında İstanbul’da faaliyetine başlamıştır. 1997 yılında İstanbul’da montaj fabrikasının kurulması ile müşteri ihtiyaçlarına en kısa süreli terminlerle hizmet verebilmektedir. Otomasyon ve elektrik/mekanik servis ile faaliyetini sürdüren SEW-EURODRIVE Türkiye’nin İzmir, Ankara ve Bursa şubeleri mevcut olup müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için daha da büyümeyi hedeflemektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*