Bimsa Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Bimsa personel alımı yapacak!

Bimsa iş başvurusu yaparak sizde Bimsa ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Bimsa personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Bimsa eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bimsa insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1975 yılında Sabancı Holding bünyesinde kurulan BİMSA, 40 yıllık deneyimi ile Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojisi şirketlerindendir. Orta ve büyük ölçekli şirketlerin; uygulama ve iş danışmanlığından kuruma özel uygulamalara, işletimden teknik hizmetlere, donanımdan yazılıma kadar tüm bilişim ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterileri için “en uygun” çözümleri “en yüksek” kalitede oluşturmak üzere faaliyet göstermektedir.

100’ü aşkın deneyimli uzman kadrosu ile BİMSA; üretim, finans, insan kaynakları, tedarik zinciri yönetimi, endüstriyel otomasyon yazılımı, müşteri ilişkileri yönetimi, ürün ömrü yönetimi, iş zekası, portal yönetimi ve karar destek sistemleri konularında, çok çeşitli donanım ve yazılım platformlarında uygulamalar geliştirmekte ve uyarlamaktadır.

En güncel bilgi teknolojilerini kullanarak geliştirdiği ürün ve hizmetlerle, e-iş çözümleri, uygulama geliştirme, SAP danışmanlığı, mobil uygulamalar, doküman yönetimi, servis odaklı mimari teknolojileri, sunucu işletimi ve barındırma gibi alanlarda müşterilerine rekabet avantajı sağlamaktadır.

PROGRAMIN AMACI

IT sektöründe kendisini geliştirmek isteyen, kariyer hedeflerini bu doğrultuda belirleyen yeni mezun arkadaşlarımıza Sektörün öncü firması BİMSA’da gelişim ve kariyer olanakları sağlamayı amaçlamaktayız.

PROGRAMIN İÇERİĞİ

Bimsa Genç Yetenekler Yetiştirme Programımıza dahil olan arkadaşlarımız, 5 ay sürecek bireysel, teknik ve işbaşı eğitim programına katılmaktadır. Bu program kapsamında, BİMSA içerisinde görev yapan teknik danışmanlarımız ve uzman personelimizle birlikte çalışma, devam eden projelerimiz konusunda bilgi alma ve projelerimize katılma fırsatı bulabilmektedir.

Programın içerisinde, katılımcılarımızın potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaya, iş performanslarını yüksek tutmaya ve onları gelecekte yüklenecekleri sorumluluklara hazırlamaya yönelik gelişim faaliyetleri yeralmaktadır.

Hedefimiz; bulunduğumuz sektörde dünya standartlarında insan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir şirket olmak…

Buradan iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

 

1 yorum

 1. Yasin ŞAHİN (Emekli Uzman Çavuş.)
  İhsaniye Çiftlik Mah.Bakü Cad. No: 1 D : 1
  Gölcük / KOCAELİ
  05443195521 / 05433796391
  E-Mail: yasin_gamze4121@hotmail.com

  KİŞİSEL BİLGİLER

  Doğum Tarihi 1978 Başarı Köyü Çermik / DİYARBAKIR
  Medeni Durum Evli (Üç Çocuk)
  Askerlik Durumu Emekli Uzm. Çvş.

  İŞ TECRÜBESİ

  1998-2000 Askerlik mükellefiyeti (KARS / Sarıkamış)

  2002-2003 Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığı Merasim Birliği Manga Komutanı (Uzm. Çvş.)

  2003-2012 Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığı Garnizon Güvenlik Tabur Komutanlığı dış Nizamiye Fiziki Personel Kontrol Görevlisi (Uzm. Çvş.)

  2012-2015 Gölcük Merkez Komutanlığı 1’inci İnzibat Karakol Komutanlığı idari İşler Görevlisi (Yazışma ve dosyalama işlemleri)
  EĞİTİM BİLGİLERİ

  2014 Eskişehir Anadolu Üniversitesi Önlisans Hukuk Bölümü (Adalet Meslek Yüksek Okulu) Mezunu
  1996 Çermik Lisesi

  SEMİNER ve KURSLAR

  2016 5188 Sayıı kanun greği ÖGG kimlik kartı

  2005 Karamürsel Uzm.Çvş.Oryantasyon kursu

  2006 İzmir Gaziemir Hava Güvenlik Okulu Güvenlik Kursu

  2003 E Sınıfı Sürücü Belgesi

  BİLGİSAYAR BİLGİSİ
  Office, Word, Excel

  REFERANSLAR

  Gölcük Merkez Komutanlığı (0 262 414 10 93)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*