Eurodecor Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Eurodecor Personel Alımı Yapacak

Eurodecor’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Eurodecor bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Eurodecor personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

eurodecor işçi başvurusu11

Toplam 130.000 m2 açık alan üzerine 35.000 m2 kapalı üretim alanına sahip olan Eurodecor, 2001 yılında hizmete girmiştir. 22 Mutfak, 4 banyo ve 27 kapı modelini müşterilerinin beğenisine sunan Eurodecor tasarım ekibi, sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına öncelik vererek dünyadaki trendleri ve son teknolojik gelişmeleri izlemekte, her yıl özgün modelleri mutfak sektörüne kazandırmaktadır.

Hammadde ve aksesuar seçiminde oldukça hassas davranan Eurodecor, ülkemizde ve dünyada alanı ile ilgili en iyi firmalarla iş birliği yapmakta ve kendi tasarımları için özgün üretimler yaptırmaktadır.

Eurodecor İş İlanları

Eurodecor iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Eurodecor İş Başvurusu Formu

Eurodecor iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Eurodecor iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın. Staj başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*