Bilkent Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Çankaya’nın Bilkent Bölgesinde bulunan Ankara Şehir Hastanesi toplamda 3.810 yatak sayısıyla vatandaşlara hizmet vermektedir. Bünyesinde genel hastane binası, Kalp ve Damar Hastanesi Binası, Onkoloji Hastanesi Binası ve Ana Hastane Binası gibi yapılar vardır.

Medikal gözlem kliniği 100 yataklı olan kurum toplamda 1.312.358 metrekare kapalı alana sahiptir. 131 ameliyathanesi olan kurumun yoğun bakım ünitesinde 696, diyaliz merkezinde 38, kemoterapi merkezinde 127 yatak bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana halka hizmet vermeye devam eden kurum, çağdaş tedavi yöntemleri kullanmaktadır.

Bilkent Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Bilkent Hastanesi İş İlanları

Bilkent Hastanesi halka 21. yüzyıl ile uyumlu tıbbi yöntemler uygulamaktadır. Tıbbın her olanağından yararlanmakta olan Bilkent Hastanesi araştırma ve geliştirmeye öncelik vermektedir. Bu kapsamda ulusal ve uluslararası gelişmeleri takip ederek, vatandaşlara sunmaktadır.

Bu süreç içerisinde personel gereksinimleri de meydana gelmektedir. Kurum vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek için iş ilanları vererek alımlar yapmaktadır. Devlet hastanesi olduğu için bunlar resmidir.

Dolayısıyla kurumun bünyesine personel olarak girmek isteyenlerin ilanları takip etmesi gerekir. Son başvuru tarihi olduğu için incelemelerin günlük yapılması önerilir.

Bilkent Hastanesi Personel Alımı

Bilkent Hastanesi’nin bünyesinde çok sayıda ek bina, poliklinik, idari birim ve departman bulunmaktadır. Dolayısıyla zaman içerisinde bunların herhangi birinde ihtiyaç oluşabilmektedir. Hastane yılın farklı zamanlarında personel alımı yaparak, bunları karşılamaktadır.

Dolayısıyla kuruma başvurmak isteyen adayların ilk olarak ilanları nereden takip etmesi gerektiği bilinmelidir. Bunun için Resmi Gazete, İŞKUR gibi bazı kaynaklar takip edilebilir. Ayrıca kendi sitesi ile ilan.gov.tr üzerinde çıkan duyurulara da bakılabilir.

Kurum ilan yayınladığı zaman başvurmak isteyenlerin bilmesi gereken her konuya yer verecektir. Bunların içinde öncelikle başvurunun hangi tarihler arasında olduğuna bakılmalıdır. Eğer geçmemişse açılan pozisyona ve gerekli niteliklere bakılmalıdır.

10 Comments

  1. Merhaba, temizlik personeli veya diğer yardım personeli olarak başvurmak istiyorum

  2. ACİL İŞE İHTİYACIM VAR ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK BAŞVURU YAPMAK İSTİYORUM ANKARA BİLKENT ŞEHİR HASTANESİNE LÜTFEN BİR CEVAP VERİN SAYIN ARKADAŞLAR

  3. Hastanede temizlik veya yardımcı hizmetler olarak nasıl başvurabilirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*