Bigadiç Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

1982 yılında Sağlık Ocağı olarak kurulan Bigadiç Devlet Hastanesi 1990 senesinde 50 yataklı bir devlet hastanesi olmuştur. 2002 yılında bir ek hastane yapımına başlanmış olup 180 metrekare acili, 390 metrekare polikliniği, 390 metrekare ameliyathane katı bulunmaktadır.  Aynı yıl tamamlanan kurum hizmete başlamıştır.

2012 yılında yeni ve 75 yataklı bir ek hizmet binası oluşturulmuştur. 2015 senesinde hizmete başlamış olup 16197.29 metrekare kapalı alana sahiptir. Yeni kurumda 4 ameliyathane, 3 doğum salonu, 22 poliklinik odası, 8 yataklı yoğun bakım ünitesi vardır.

Bigadiç Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Bigadiç Devlet Hastanesi İş İlanları

Vatandaşlara çağa uygun tedavi sunan Bigadiç Devlet Hastanesi modern tıbbın tüm olanaklarında yararlanmaktadır. Bilim, teknoloji ve araştırmaya öncelik veren hastane, global çapta yaşanan ilerlemeleri takip ederek hizmetlerine uygulamaktadır.

Bunun bir sonucu olarak her geçen sene büyümesini arttırmaktadır. Süreç içerisinde yeni çalışan ihtiyaçları da meydana gelmektedir. Kurum halka daha iyi, kaliteli ve nitelikli hizmet verebilmek için bunları doldurmak için ilanlar vermektedir.

Eğer Bigadiç Devlet Hastanesi bünyesinde çalışmak istiyorsanız, bu ilanları takip ederek başvurmanız yeterlidir. Devlet hastanesi olduğu için resmi ilanlar niteliği taşımaktadır.

Bigadiç Devlet Hastanesi Personel Alımı

Bigadiç Devlet Hastanesi oldukça büyük bir yapıya sahiptir. Bu bakımdan çok sayıda birimi yer almaktadır. Bu sebeple ihtiyacı olan personeller her yıl değişebilmekte, senenin farklı zamanlarında verilebilmektedir.

Eğer bunlara başvurmak istiyorsanız İŞKUR, hastanenin resmi sitesi, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr gibi platformlar takip edilebilir. Duyurularda ilk olarak hangi pozisyona alım gerçekleşeceği, tarih aralığı ve adayların yerine getirmesi gereken genel ve özel şartlar incelenmelidir.

Böylece ilanının sizin bilgi ve yetkinliklerinizle ne kadar uyumlu olduğu görülebilir. Ardından tek yapılması gereken başvuru şekli, nasıl yapılacağı gibi bilgilerin incelenmesidir. Başvuru böylece yapılabilir.

2 Comments

  1. Aşçı yardımcısı olarak yada temizlik işçisi olarak görmek istiyorum beni değerlendirmenin isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*