Batıgöz Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Batıgöz’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Batıgöz bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Batıgöz personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Batıgöz Personel Alımı ve İş İlanları

Batıgöz İş İlanları

Sağlık sektöründeki öncü konumunu kapasitesini artırarak sürdüren, çalışana değer veren, değişime açık, alanında öncü, kaynaklarını verimli kullanan, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır.

Pozisyon Lokasyon Başvur
(Almanca) Uluslararası Hasta Uzmanı İstanbul(Asya) Başvur
Göz Ölçüm Hemşiresi İstanbul(Asya) Başvur
Şube Müdürü (İzmir – Çankaya) İzmir Başvur
İnsan Kaynakları Müdürü İzmir Başvur
Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Asya) +2 il daha Başvur
Genel Başvuru İstanbul (Tümü) +3 il daha Başvur
Kalite Güvence Grup Sorumlusu İzmir Başvur
İçerik Editörü İzmir Başvur

Batıgöz Personel Alımı

Kurumumuzda çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanması, seçilmesi, işe alınması, hizmet birimlerinde görevlendirilmesi, geliştirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek karşılanmasına yönelik planlamaların yapılması, uygulanması, yetkinliklerin belirlenmesi, performans yönetimi, kariyer planlaması çalışmalarının bilimsel metotlara uygun olarak gerçekleştirilmesi İnsan Kaynakları Politikamızın hedefidir.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*