Zuhal Koleji Personel Alımı ve İş İlanları 2023

zuhal-koleji-150x150

Zuhal Koleji personel alımı yapacak!

Zuhal Koleji iş başvurusu yaparak sizde Zuhal Koleji’ın gücünden güç alabilirsiniz. Zuhal Koleji personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Zuhal Koleji eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Zuhal Koleji insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Özel Zuhal Koleji; Milli Eğitimin Temel Amaçları doğrultusunda, milli, manevi, kültürel ve bilimsel değerleri benimseyen; aklı, pozitif bilimlerle, gönlü, insan sevgisiyle dolu; ailesini ve vatanını seven, herkesi kendi konumunda kabul eden, bugünün küçüklerini yarına hazırlamak üzere 2000 yılında açılmıştır.
Kurulduğu tarihten bu güne kadar bölgesel ve ulusal birçok başarıya imza atan Özel Zuhal  Koleji, özellikle Fen ve Anadolu Liseleriyle özel okullar sınavlarında elde ettiği derecelerle adını Türkiye’ye duyurmuştur.

Özel Zuhal Koleji, Eğitim sektöründe aranan ve tercih edilen bir marka olarak, binlerce öğrenciye eğitim ve yüzlerce çalışana da iş imkânı hazırlayarak, eğitime ve istihdama ciddi bir kaynak oluşturmuştur.
Temel olarak; geleceğe güvenle bakan, özgür düşünceli, dünya ile bütünleşen, çevresine ve topluma saygılı, araştırmacı ve girişimci nesiller yetiştirmeye devam eden kurum, Türkiye’nin en saygın kurumları arasında yerini almıştır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 Comment

  1. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tarih Bölümünden 2012 yılında menzun oldum. Pedegojik formasyonun mevcuttur. diploma notum 3.27’dir. kurumunuzda çalışmak istiyorum.tel:0537 587 85 54

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*