Arçelik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Arçelik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Arçelik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Arçelik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Arçelik gerek ülkemizde gerekse diğer ülkelerde dünya çapında nitelikli bir marka olmaya devam etmektedir. Her geçen gün istihdam olanakları daha da artan şirket bünyesinin bir parçası olmak isteyen pek çok aday bulunmaktadır. Arçelik firmasında çalışmak isteyen pek çok aday şirketin alım ilanlarını takip etmekte. Adaylar kendilerine uygun alanlarda Arçelik’te çalışmak üzere iş ilan sayfalarını araştırmakta.

Arçelik personel alımı olarak bünyesinde çeşitli pozisyonlarda çalıştırmak üzere ilan açmıştır. Şirketin web sayfasını takip ederek hangi pozisyon için hangi ilanların yayınlandığını görebilirsiniz. Başvuracağınız pozisyona göre gerekli şartları taşıdığınız takdirde CV’nizi gönderebilirsiniz.

Arçelik iş başvurusu

Arçelik İş İlanları

Üretim Kontrol Elemanı
Son Başvuru Tarihi
26 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Manisa(Yunus…
Otomasyon Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
05 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Eskişehir(Od…
Montaj Operatörü
Son Başvuru Tarihi
05 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara
Mühendis
Son Başvuru Tarihi
01 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Tekirdağ(Çer…
Mühendis
Son Başvuru Tarihi
06 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Otomasyon Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
19 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Depo Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
12 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara(Erzur…
Üretim Kontrol Elemanı
Son Başvuru Tarihi
26 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Manisa(Yunus…
Mühendis
Son Başvuru Tarihi
18 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Adana(Merkez…
Arıza Bakım Teknisyeni
Son Başvuru Tarihi
25 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Daha fazla Arçelik iş ilanı için tıklayın.

Arçelik Personel Alımı Yapacak

Arçelik personel alımı yapacağını yakın zamanda duyurmuş ve açık pozisyonlar için web sayfasında personel alımlarını yayınlamıştır. Farklı pek çok pozisyonda görevlendirilmek üzere iş ilanı görüntülenmektedir. Başvuru yapan adaylar içinde İşe alım için uygun görülen adaylardan bir takım evraklar istenmektedir. Adaylardan istenen evraklar şunlardır:

 • Sağlık raporu
 • Kimlik fotokopisi
 • Sabıka kaydı belgesi
 • İkametgah belgesi
 • Asgari geçim indirim belgesi
 • Kişinin yeterliliğini gösteren alınmış sertifikaları
 • Nüfus cüzdanı örneği
 • Sürücü belgesi
 • Daha önceki iş yerinden alınmış bordro

Arçelik İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Arçelik iş başvurusu için iş ilanlarının yayınlandığı sitelere giriş yapabilirsiniz. Bunun işçin güvenebileceğin bir şekilde iş başvurusu yapabileceğin pek çok site vardır. Sitemiz de bunlardan birisidir. Sitemiz sayfasından yer alan ilanları inceleyebilir ve başvurunu hemen yapmaya başlayabilirsin. Başvuru için istenen CV’ne firma için yeterli olduğunu kanıtlayıcı bilgileri eklemeyi unutma.

İşinin en iyisi olduğunu ve firma bünyesinde sana neden gereksinim duyduklarını kanıtlayıcı tanıtıcı bilgileri mutlaka ekle. Örneğin olumlu kişilik özelliklerin, çalışma stilin, daha önceki çalıştığın iş yerinde referans gösterebileceğin kişiler ve daha fazlasını CV’ne ekle. Donanımlarını ve eğitimlerini bilgilendirici sertifika ve eğitim bilgilerini de yaz. Böylece nitelikli eleman olarak işe alım sürecin daha da hızlanmış olacak.

Başvuru formunu doldurduktan sonra insan kaynakları departmanı tarafından başvurun değerlendirilir. Firma için uygun görülen bir elemansan işe alım için seninle iletişim kurulur. Sonrasında işe alım süreci için gerekli olan evraklarını tamamlaman istenir ve sonucunda  Arçelik firmasının çalışan bireylerinden olmaya hak kazanırsın.

Arçelik İş İlanları ve Pozisyonları

 • Muhasebe Uzmanı
 • Proje Asistanı
 • Mekanik Bakım Uzmanı
 • Temizlik Elemanı
 • Depo Sorumlusu
 • İş Geliştirme Uzmanı
 • Montaj Elemanı
 • Yazılım Çözümleri Uzmanı
 • Sevkiyat Şoförü

Arçelik’e Benzer İş İlanları

19 Comments

 1. Selamun aleyküm ben tuğrul eren baş atalar elektrik-elektronik meslek lisesinde okudum.23 yaşındayım askerliğimi yaptım araç kullanabiliyordum.arcelik demek güven ve kalite diye düşünüyorum 25 yıldır evimizde arçelik buzdolabı çalışıyor.bende arcelik ailesinde çalışmak istiyorum saygılarımla arz ederim.

 2. Merhabalar kolay gelsin Ben de sizin gibi Kaliteli bir firma bunyesinde çalışmaktan memnuniyet duyarım

 3. Aydın Arçelik servisinde 6 yil çalıștım arza montaj da Tam teknisyen belgesi eyitime gimek için Haber beklerken ters gelisme oldu ișten ayrilmak zorunda kaldım

 4. merhabalar 27 yıldır restoran sektöründe çalışıyordum pandemiden dolayı sizden iş istirham eder saygılarımı sunarım

 5. Çorluda ikamet ediyorum acilen işe ihtiyacım var 1o yıl consta 8 yıl sartende çalıştım ilk okul mezunuyum

 6. Ben elektrik elektronik mühendisiyim. Firmanızda çalışmaktan gurur duyarım. Arçelik ailesinde banada bir yer ayırırsanız sevinirim.

 7. Benim adım Irrua Uzman Hastanesi Dr Wilson Jones, organ cerrahisi uzmanıyım ve satmak isteyen insandan organ alımı ile uğraşıyoruz, Böbrekinizi satmak ilginizi çekiyorsa, lütfen geri dönmekten çekinmeyin. Bizi daha ileriye taşıyabiliriz. Ve böbrekinizi satmaya hazırsanız, bu bizim E-postamız.

  irruaspecialisthospital@gmail.com

 8. 43 yasinda engelliyim eskisehirdeyim.engelli kpssden 84 puan aldim.fabrikanizda bana uygun herhangi bir iste calismayi çok istiyorum.05454175044 lütfen telefonla dönüş yaparsaniz sevinirim

 9. Lise mezunu, iş tecrübesi olmayan birinin katılması da tuhafama ccikmayan Candan umit kesilmez. ..hayirli si

 10. sizingibi koklu bi aileyle çalışmak istiyorum. 545 658 73 64 umraniye asagı dudullu

 11. slm ben yalçın beşenk istanbul arnavutköy ilçesinde ikamet etmekteyim 1989 istanbul doğumluyum istanbul üniversitesi sosyoloji bölümü okumaktayım açıköğretim olarak şuan çalıştığım terde insan kaynakları departmanında evrak takip işine bakmaktayım 0541 246 62 13 numaram gelecek olmadığı için işten ayrılmaya karar verdim saygılarımla

 12. 19 yaşındayım istanbul da yaşıyorum isletme ölümü ikinci sınıf öğrencisiyim kurumunuzda staj yapmak istiyorum..

 13. merhabalar eskişehirde ikamat ediyorum V meslek lisesi mezunu degılım fakat bu sene her bölümden insan aldıgınızı duymustum 2014 işçi alımlarınızda işkurdan gönderme formu almama rağmen danısmadan basvuru formu vermemıslerdi,sizinle calısmak istiyorum.TEŞEKKÜRLR

 14. arçelik gibi güzel bir kurumda çalışmak isterim bilgisayar çok iyi ön muhasebe de yaparım sekreter de olabilir işsizim lütfen

 15. acil ihtiyaçlarımdan dolayı işe ihtiyacım vardır yetkili mevkiilere bilgilerinize arz ederim.
  REFERANS: GÜNER YÜCETÜRK 05323741275
  UĞUR ÇAMLI 05326842401
  MURAT MAMATOĞLU 05334364777

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*