Ankara Bilim Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Ankara Bilim Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Ankara Bilim Üniversitesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ankara Bilim Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ankara Bilim Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları

Ankara Bilim Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Öğretim Üyesi Alım İlanı

Ankara Bilim Üniversitesi; 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik”te aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak aşağıda belirtilen bölümlere öğretim üyeleri alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Adaylardan İstenen Belgeler

Nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, YÖK formatlı özgeçmiş, yabancı dil sınav sonuç belgesi, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi), doçentlik belgesi (Prof. adayları için), yayın listesi, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmaları ve Üniversite Yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren 1 adet dosya ve istenen miktarda CD ile birlikte (Prof. Adayları 6 adet, Dr. Öğ. Üyesi adayları 4 adet) Ankara Bilim Üniversitesi Rektörlüğüne şahsen veya posta ile başvurmaları gerekmektedir (Dilekçeye özgeçmiş, doçentlik belgesi, yayın listesi ayrıca eklenecektir). Posta yolu ile yapılan başvurularda yaşanan gecikmelerden üniversitemiz sorumlu değildir.

Öğretim Görevlisi

2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”in ilgili maddelerine göre öğretim görevlisi alınacaktır.

Adayların, istenilen belgeleri bir dilekçe ekinde ilanın yayımlandığı tarih itibarı ile 15 gün içerisinde şahsen veya posta yolu ile başvurmaları gerekir. Süresi içinde yapılmayan ve eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır. Posta yolu ile yapılan başvurularda yaşanan gecikmelerden üniversitemiz sorumlu değildir. Öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı başvuru sonuçları web sayfamızda yayınlanacak olup bu aynı zamanda tebligat niteliğindedir. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru Evrakları

  • YÖK Formatlı Özgeçmiş
  • Öğrenci Belgesi
  • 2 adet fotoğraf,
  • Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
  • Onaylı Mezuniyet Belgeleri (Şahsen yapılan başvurularda, diplomanın aslı ya da www.turkiye.gov.tr adresinden alınacak “Yükseköğretim Mezun Belgesi” gerekmektedir.)
  • Resmi Transkript (Lisans Eğitimi ile ilgili)
  • ALES Belgesi,
  • Yabancı Dil Belgesi (Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca kabul edilen sınav belgesi gerekmektedir.)
  • SGK 4A Hizmet Dökümü
  • Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*