Anadolu Jet Personel Alımı ve İş İlanları 2020


“Uçmayan kalmasın” sloganıyla akıllarda yer edinmiş olan hava yolu şirketi denildiğinde şüphesiz ki herkesin aklına Anadolu Jet gelecektir. 23 Nisan 2009 yılında kurulmuş olan Anadolu Jet bugün 57 uçaklık filosu ile 68 havalimanında ve 107 parkurda uçuş göstermektedir. Daima yeniliği ve gelişmişliği hedefleyen bu firma Anadolu’nun ulaşım ihtiyacını ekonomik fiyatlarla karşılıyor olması açısından oldukça değerlidir. Şamil Karakaş ise bu havayolu şirketin bölgesel uçuşlar başkanıdır. Bu şirket aynı zamanda Türk Hava Yolları’nın bir markasıdır.

Anadolu Jet iş başvurusu

Anadolu Jet İş İlanları

Herkese ve her kesime güvenli, konforlu ve ayrıcalıklı bir uçuş sağlamak hedefinde olan Anadolu Jet bu hedefine ulaşmak için gün geçtikçe sefer sayısını arttırmaktadır. Artan sefer sayısı ise şirkette personel açığı oluşmasına yol açmaktadır. Kısa bir süre içerisinde şirketin daha da büyümesi, gelişmesi ve yolcu kapasitesini arttırması ise alınacak olan yeni personellere bağlıdır.

Bu şirketin bir parçası olmak isteyen personellerin taşıması gereken şartlardan bazıları ise şunlardır:

 • Kendisini geliştirmeye açık olması.
 • Takım çalışmalarına uyum gösterebilmesi.
 • Müşteri memnuniyetine önem veriyor olması.
 • Yaptığı işin bilincinde olması ve gerekli mesleki koşulları benimsemiş olması.

Nasıl Başvurulur?

Yolcular tarafından oldukça sevilen ve tercih edilen bu firma personel alımı için iş ilanlarını çeşitli eleman siteleri üzerinde yayınlamaktadır. Bunun için eleman siteleri sürekli takip edilmelidir. İş başvurusu ise yine eleman sitelerinde bulunan “başvur” butonu seçilip açılacak olan iş başvuru formunun doldurulması ile gerçekleşecektir.

Anadolu Jet şirketi yapılan başvuruları değerlendirerek uygun gördüğü adaylara geri dönüş sağlayacaktır ve işe alımda izlenilecek yol hakkında bilgilendirme yapacaktır. Başvuru yapacak olan adayların iyi derecede yabancı dil bilgisine sahip olması bu şirketin bir parçası olması için bir hayli önemlidir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Kabin memuru
 • Pilot
 • Yardımcı pilot

Pozisyonların Açıklamaları:

 • Kabin memuru: Kadın kabin memurları hostes, erkek kabin memurları ise host olarak adlandırılmaktadır. İki tür kabin memuru bulunmaktadır. Yer hostesleri uçağa binene kadar olan gerekli olan şeyleri yapıp düzeni sağlamak ve iniş-kalkışı kontrol etmekle soruludur. Uçak hostesleri ise uçuş sırasında yolculara gerekli talimatları vermekte ve servis yapmaktadır. yolcuların emniyet ve konforundan sorumludurlar.
 • Pilot: Güvenli bir şekilde uçuşun gerçekleşmesini sağlayan yani uçağı kullanan kişidir.
 • Yardımcı pilot: Hava kontrolünü sağlayan ve gerekli durumlarda uçağı kullanacak olan kişidir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: Belirtilmemiştir.

Çalışma Saatleri: 08.30-22.00

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Manisa, Adana, Samsun, Erzurum vs.

6 yorum

 1. İyi günler.
  Ben Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm İşletme ve Otelcilik Fakültesi Seyahat İşletmeciliği 2.sınıf öğrencisiyim.Aslen Madagaskar’lı olup iyi derecede Fransızca,İngiizce,Türkçe biliyorum.Staj yapmak için başvuru yapmak istedim.En kısa zamanda cevabınızı bekliyorum

 2. selamun aleykum ben ıstedıyınız ıkı tane resım var ılkokul dıplomanım var sıcılım temız bırtane karakola adlıye dusmedım evlıyım bır kızım dunya geldı ne ıckım var ne kumarım ne kotu alıskanlım var bırtanesı yok dıyorum ben evıne esıne yenı dunya gelen kızım adadım ben kotu ınsan olsaydım sımdı cezaevınde olurdum ben ıstedım namuslu bır ıs bulmak sındı aılem dukkan var perde uzerıne dukkan var ben dukkan uzak durmak ıstedım basvuruyorum

 3. ne zaman aracaksınız kendı cep telefonum 05455951181 sızınle calısmak ıstıyorum ılkokul mezunuyum dıplomam var resımler var turkce bılıyorum yetmez mı sızler guzel bır haber beklıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*