Akçakale Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Akçakale Belediyesi Personel Alımı

Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Akçakale, 1946 yılında ilçe statüsünü kazanmıştır.

Akçakale Belediyesi yetkilileri; okullarıyla, sağlık tesisleriyle, yeşil alanlarıyla, park bahçe ve yollarıyla, medeni dünyanın ihtiyaç duyduğu bütün gereksinimlerini kazanmış,  güvenli, tertemiz, herkesin birbirine saygı duyduğu, insanların ve özellikle çocukların sosyal imkânlarla donatılmış tesislerde vakit geçirdiği bir Akçakale için çalıştıklarını belirtmektedir.

Yaptığı bu yoğun çalışmalar kapsamında oluşan açık kadrolar için çeşitli niteliklerde personeller ihtiyaç duyan kurum, yakın zamanda personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Akçakale Belediyesi Personel Alımı

Akçakale Belediyesi İşçi Alımı

Akçakale Belediyesi, vatandaşlarına daha yaşanabilir bir Akçakale sunmak amacıyla belediye bünyesine farklı birimlerde değerlendirmek üzere sözleşmeli ve taşeron işçi alımı yapmaya hazırlanıyor.

Kadrosuna alacağı işçilere de mevcut işçileriyle aynı hakları tanıyacak olan Akçakale Belediyesi, çalışanlarına 08.00 ile 17.30 saatleri arasında mesai uygulamakta ve çalışma saatleri haricinde görevi olan personellerine de maaş ile birlikte ek mesai ücreti ödemektedir.

Akçakale Belediyesi Memur Alımı

Bölge halkı tarafından en fazla başvuru alan duyurular ise Akçakale Belediyesi memur alımı olmaktadır. Memur düzeyinde alımlarda başvuru koşulları, alımın yapıldığı kadroya göre değişkenlik göstermektedir. Erkek adayların hem işçi, hem de memur kadrolarına müracaatlarında askerlik durumlarına dikkat etmeleri gerekmektedir. Çünkü başvuruda bulunacak kişilerin, askerlik durumu tecilli veya yapılmış olmalıdır.

Memur statüsündeki çalışanlara, düzeyine göre bir gelir verilmektedir. Genel düzeyde sınıflandırdığımız memurlar en düşük asgari ücret ile iş başı yapmakta olup, bu gelir düzeyi ilgili memurluk kadrosu ve uzmanlık düzeyine göre de 2 bin TL ve üzerine çıkabilmektedir. Dolayısıyla aylık gelir konusunda kesin bir bilgi ancak belediyeden alınabilir.

Akçakale Belediyesi İş İlanları

Akçakale Belediyesi, görevlerin yerine getirilmesinde adalet, dürüstlük, saydamlık ve tarafsızlık ilkelerine zarar veren ve toplumda güvensizlik yaratan durumları ortadan kaldırmak suretiyle kamu yönetimine halkın güvenini artırmayı hedeflemektedir. Bu hedefler doğrultusunda ar-ge çalışmaları yapan ve projeler geliştiren kurum, bu projeler kapsamında kadrosuna alacağı personelleri için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Akçakale Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bünyesine alacağı personelleri internet sitesi aracılığıyla duyurmayı tercih eden Akçakale Belediyesi, personeli olmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesine sık sık girerek iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir.

Kendi niteliklerine göre iş ilanı yayınlanan adayların belediyenin internet sitesinde yayınlanacak olan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ya da İşkur bürolarına giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir. Akçakale Belediyesi ve İşkur yetkililerinin değerlendiği başvurularda belediyenin aradığı kriterlere uygun olan adaylar mülakata çağrılmaktadır. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Akçakale İş İlanları

Belediye personel alımlarından bağımsız olarak, kendi şansını farklı sektörlerde denemek isteyen vatandaşlar için ise Akçakale iş ilanları ile ilgili duyurulara yönelmektedir. İlanların yayınlandığı bu sayfada farklı yaş ve eğitim gruplarındaki adaylar için mutlaka uygun işler bulunmaktadır.

Herhangi bir yükseköğretim kurumundan mezun olmuş ve belirli bir alanda uzman olmuş kişilerin de, Akçakale iş ilanları arasında kariyerlerine, eğitim durumlarına ve gelecek planlarına uygun duyuruları bulabilmeleri mümkün.

Ayrıca personel alımlarına dair verilen ilanları, sisteme kayıt olarak size özel hazırlanmış İŞKUR web sayfanızdan da takip edebilirsiniz. Bunun için bulunduğunuz bölgedeki İŞKUR birimine müracaat etmeniz ve açık pozisyonların tarafınıza bildirilebilmesi için güncel bir iletişim numarası bırakmanız yeterli olacaktır…

Güncel Akçakale iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Akçakale iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*