Adopen Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

adopen

Adopen personel alımı yapacak!

Adopen iş başvurusu yaparak sizde Adopen’ın gücünden güç alabilirsiniz. Adopen personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Adopen eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Adopen insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bir ADO Şirketler Grubu üyesi olan ADOPEN, 6 ülkede üretim ve 56’nın üzerinde ülkede ise satış faaliyetlerini toplam 3.000 e yaklaşan çalışanıyla çokuluslu bir yapıda yürütmektedir. Faaliyetimiz olan tüm ülkelerde insan gücüne ve yeteneklerinesaygı gösterilmektedir. Bu doğrultuda; ırk, etnik kimlik, milliyet, din, mezhep ve cinsiyet ayrımı yapılmadan herkese eşit fırsatsağlanmaktadır.

fatgpt

İşyerinde, ekip arkadaşlarımıza güvenli, sağlıklı bir çalışma ortamı ve kariyerlerini geliştirme imkânı sağlanmaktadır. Ekip arkadaşlarımızın, bireysel gelişimlerinin ve mesleki uzmanlıklarının arttırılmasının desteklenmesi amacıyla gerekli eğitim imkânları sağlanmaktadır. Ayrıca doğal afet, yangın ve sağlık gibi acil durumlar için gerekli temel eğitimler verilmektedir.

ADO GRUP’ta çalışanların mutluluğu müşteri memnuniyetine ulaşmada en önemli koşuldur. Kararlar, ilgili çalışanların görüşleri alınarak ve katılımcılık esasına göre oluşturulur. Bireylerin yeterli bilgi ve beceriyle donatılarak işleriyle ilgili yetki ve sorumluluk üstlenmeleri sağlanır. Herkesin işini benimsediği, yaptığı işten mutlu olduğu bir ortam hedeflenir. Sorumluluk bireysel olmakla birlikte, ekip çalışmaları teşvik edilir, ekip başarısı bireysel başarının önünde tutulur.

Açık Pozisyonlar

  • Satış Temsilcisi
  • Ülke Müdürü
  • Muhasebe Uzmanı
  • Country Sales Manager
  • PVC Kapı Pencere Ustası
  • ADOKAPI SATIŞ TEMSİLCİSİ
  • Üretim Elemanı
  • Satış Temsilcisi-Marmara Bölgesi

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*