Kale Seramik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kale Seramik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Kale Seramik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kale Seramik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kale Seramik 1957 yılında Çanakkale’de kurulmuş bir firmadır. Yılları aşkın tecrübesi ve sayısız başarısı ile Türkiye’nin önde gelen seramik üreticileri arasındaki yerini korumaktadır.

Firma seramik karo üretiminde Türkiye’de birinci, Avrupada dördüncü ve dünyada on beşinci sırada yer almaktadır. Bu üstün başarıları ve sektörde birinciliği üstlenerek çalışma hayatını sürdürmektedir.

Kale Seramik Personel Alımı ve İş İlanları

Kale Seramik İş İlanları

Kale Seramik binlerce kişiye iş imkanı sunarak bünyesinde barındırmaktadır. Şirket, dönem dönem açık pozisyonlarla ilgili iş ilanları duyurmaktadır. Bu ilanlar genellikle kariyer sitelerinde ve çeşitli iş ilanlarının yayınlandığı web sayfalarında bulunmaktadır.

Oldukça büyük ve köklü bir şirket olduğundan dolayı, iş ilanları oldukça fazla ilgi görmektedir. Sizler de Kale Seramik bünyesinde çalışmak istiyorsanız bu iş ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz. 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Mimar Satış Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 Mağaza Satış Yöneticisi Ankara
3 Görsel Tasarım ve İçerik Uzmanı İstanbul(Avr.)
4 Omnichannel ve Dijital Deneyim Müdürü İstanbul(Avr.)
5 Ürün Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.)
6 Teknik Destek Uzmanı(Seramik Kaplama Malzemeleri) Çanakkale
7 Sinterflex Mobilya Uzmanı Balıkesir
8 Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.)
9 Sürekli İyileştirme Uzmanı Çanakkale
10 İhracat Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.)

Nasıl Başvurulur?

Firmada çalışmak istiyorsanız, düzenli şekilde iş ilanlarını takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle iş ilanları genellikle firmanın da profilinin bulunduğu Kariyer.net gibi internet sitelerinde yayınlanmaktadır. Kale Seramik firması için iş başvurusunda bulunmak için sırasıyla;

  1. İlk olarak yukarıda verilen bağlantıya tıklayarak firmanın profiline gidin.
  2. Açılan sayfada yer alan “İş İlanları” sekmesinde, eğer açık pozisyonlar varsa yanında kaç ilan olduğu sayı yazılarak belirtilmektedir.
  3. Eğer başvuru yapmak istediğiniz pozisyon varsa, aralarından size uygun olanları inceleyebilirsiniz.
  4. Son olarak siteye üyeliğiniz varsa, hızlıca istediğiniz pozisyona başvuru yapabilirsiniz.

Eğer bu siteye üye değilseniz, birkaç dakika içinde üyelik oluşturarak CV hazırlayabilirsiniz. Sonrasında istediğiniz pozisyona rahatlıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Satış Uzmanı
  • Maden Mühendisi
  • Bölge Satış Yöneticisi

Pozisyon Açıklamaları

  • Satış Uzmanı: Satış uzmanları, bağlı oldukları şirketin kâr yüzdesini arttırmak üzere çeşitli projeler üzerinde çalışan ve gerektiğinde satış direktörüne bağlı olarak kendisinden beklenen çalışmaları yerine getiren kişilerdir.
  • Maden Mühendisi: Maden mühendisleri, yeraltı kaynaklarının çıkarılmasında aktif bir şekilde rol oynayarak bu süreci yönetir ve planlar.
  • Bölge Satış Yöneticisi: Bölge satış yöneticileri, kendilerine bağlı olan çalışanları pazar hakimiyetini kurabilmeleri yönünde destekleyerek gerekli yönlendirmeleri sağlar. 

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Haftaiçi 08:00-18:00 Haftasonu 11:00-19:00

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Çanakkale, Bursa, Erzurum, İzmir.

Kale Seramik Benzer İş İlanları

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*