Adel Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Adel’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Adel bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Adel personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Adel, 1969 yılında İstanbul Kartal’da kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana dünyanın en eski yazım gereçleri firması olan Faber – Castell ile iş birliği içerisindendir. Bu iş birliği 1995 yılında ortaklığa dönüşmüştür. Firmanın ortaklarından bir diğeri ise Anadolu Grubu’dur.

Türkiye’nin her yerine yayılmış ağı ve güçlü ortakları ile Adel, istihdam anlamında önemli bir görev üstlenmektedir. Sektörünün en önemli firmalarından olan Adel, 350’den fazla kişiye iş imkanı sunmaktadır.

adel personel alımı ve iş ilanları

Adel İş İlanları

Adel, gerek Anadolu Grubu bünyesinde yer alması ile gerekse çalışanlarına sunduğu imkanlar ile çalışmak istenen firmalardan biridir. Çalışılan birime ve ile bağlı olarak yemek ve servis imkanları sunulmaktadır. Ayrıca firmada günün şartlarına uyum sağlamayı amaçlayan bir ödeme anlayışı mevcuttur.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Planlama Uzmanı
Kocaeli
Başvur
Satış Operasyon Yöneticisi
Kocaeli
Başvur
Export Specialist
Kocaeli
Başvur
Kalite Kontrol Mühendisi (Dönemsel)
Kocaeli
Başvur
Bakım Uzmanı
Kocaeli
Başvur

Nasıl Başvurulur

Adel firmasında çalışma imkanı yakalamak için iş ilanlarına başvuru noktası izlenmesi gereken bazı yollar vardır. Bu yollardan ilki firmanın kendi sitesidir. Arama motoruna “adel insan kaynakları” yazarak ilk çıkan sonuca tıklayınız. Bu sonuç sizi firmanın insan kaynakları sitesine götürecektir. Çıkan sayfada “İş ve Staj Başvuruları” kısmını tıklayın.

Açılan sayfada sizi “Anadolu Kariyerim” sitesine yönlendirmek üzere mavi renkle yazılmış bir link beklemektedir. Bu linke tıklayarak Anadolu Kariyerim sitesine ulaşın. Sayfanın altında yer alan “Anadolu Grubu’nda Kariyer Fırsatları Burada” kısmına tıklayın ve açılan sayfada Adel firmasını seçin. İlgili alanları doldurarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Adel’de çalışma fırsatı yakalamak için kullanabileceğiniz ikinci bir yol ise kariyer.net internet sitesidir. Bu internet sitesinden Adel firmasının ilanlarını bularak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir ve istediğiniz pozisyonda çalışmak için fırsat yakalayabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Satış Temsilcisi: Gelen müşterilere yardımcı olmak, ilgili ürünler hakkında doğru ve gerekli bilgileri vermek, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik doğru ürünleri önermek ve reyonların, ürünlerin düzen ve temizliği ile ilgilenmek.
  • Kalite Kontrol Uzmanı: Üretim süreçlerinin önceden belirlenmiş kalite planlarına uygunluğunu giriş, ara ve final aşamalarında kontrol eden, ilgili kayıtları ve raporları tutan, gerektiğinde müdahale eden ve iş düzenini sağlamaktan sorumlu olan çalışan.
  • E-Ticaret Uzmanı: Online ticaret sistemi oluşturan ve bu sistemi yönetebilen, bilgisayar ve web konusunda gerekli bilgiye sahip olan uzmandır.

2 Comments

  1. Merhaba, ben Yasemin Altay .Eksen küçük ev aletleri (arçelik yan sanayii) de montaj elemanı olarak çalışmaktayım.Sizin gibi saygın ve emeğe saygı veren bir firmanın bünyesinde çalışmayı çok isterim.İşime saygılı, çalışkan ve eli hızlıyım.Firmanıza uygun olup olmadığımı bana bir fırsat vererek deneyimlerseniz beni çok mutlu edersiniz.Olumlu veya olumsuz bana dönmenizi umut ediyorum.Saygılarımla..tel:05386386738

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*