Basf Personel Alımı ve İş İlanları 2022

basf

Basf personel alımı yapacak!

Basf iş başvurusu yaparak sizde Basf ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Basf personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Basf eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Basf insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Gelecekteki zorlukları 100,000 kişilik bir ekip olarak karşılamak: Dünyanın her yanındaki BASF çalışanları, şirketin başarısına her gün katkıda bulunmaktadırlar.

200’ü aşkın ülkede bulunan iş ortaklarımız, The Chemical Company’nin benzersiz ürünlerine güvenmektedirler. Bunun nedeni, müşterilerimiz için zekice ve en gelişmiş çözümleri üretmeye odaklanmış olmamızdır. Tutkunuzu, yaratıcılığınızı ve gücünüzü, gerçek bir küresel lider olan BASF’a kazandırın.

BASF, küresel piyasada, dengeli bir portföye sahip ve heyecan verici iş olanaklarına sahip bir şirket olarak ismini duyurmuştur. Çalışanlarımıza kişisel becerilerini artırma ve mesleki kariyerlerinde ilerleme olanakları sunmaktayız. Yeteneklerinizi uygulamanıza ve amaçlarınıza ulaşmanıza yardım etmek için buradayız. Hızla değişen dünyada BASF, çeşitli kişilerin ve bölümlerin şirketin başarısını sağlamak ve onun mükemmel bir çalışma ortamı olmasına katkıda bulunmak için birlikte çalıştığı karma bir gruptur. Gelin kendiniz görün!

Pozisyon                             Şehir
Hukuk Depatmanı Stajyeri İstanbul(Asya) Basf Türk Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti.
Genel Başvuru                      Adana, Ankara, İstanbul(As… Basf Türk
Lab Leader Application & Formulation Technologies Kocaeli Basf Türk
Site Manager                        Kocaeli Basf Türk
Engelli Personel                   İstanbul(Asya) Basf Türk

Açık pozisyonlar için tıklayın.

1 Comment

  1. merheba ben fabrikanızın yakınında şeyhli de ikamet ediyorum. 33 yaşındayım forklift operatörüyüm,lise mezunuyum.ayrıca 9,5 yıl amcor da makina operatörü olarak çalıştım.e mail fazla kullanmıyorum(0506 635 99 49)telefonla ulaşırsanız sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*