Acity Outlet Ankara Personel Alımı ve İş İlanları 2022

acity-outlet-personel-alımı

Acity Outlet personel alımı yapacak!

Acity Outlet iş başvurusu yaparak sizde Acity Outlet’ın gücünden güç alabilirsiniz. Acity Outlet personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Acity Outlet personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Acity Outlet insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.

İstanbul merkezli “ECE Türkiye”, Ekim 2000’de Alışveriş Merkezi sektöründe Avrupa lideri olan Alman “ECE” tarafından kurulmuştur. Bir yatırım ve hizmet firması olan ECE Türkiye, Alışveriş Merkezlerinin geliştirilmesi ile ilgili olarak mimari ve konsept planlama, proje yönetimi, kiralama, Alışveriş Merkezi yönetimi, bütçeleme hizmetleri ile finansal ve hukuki hizmetlerin tümünü aynı çatı altında toplamaktadır.

 Türkiye’nin en prestijli Alışveriş Merkezlerinden olan İstanbul’daki MIPIM Ödülü sahibi Marmara Park, Maltepe Park, MetroCity, CarrefourSA Bahçepark, Neomarin ve Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Ankara’da ANKAmall ve ACity, Eskişehir’de Espark, İzmir’de CarrefourSA Karşıyaka ve Antalya’daki TerraCity ile Antalya Migros Alışveriş Merkezi, ECE Türkiye tarafından başarıyla yönetilmektedir. ECE farklı ve etkin yönetim anlayışı ile perakende dünyasına yön verirken ECE Türkiye de yeni yatırımları, geliştirmekte olduğu projeler ve yenileme projeleri ile Türkiye pazarında büyümeye devam etmektedir. Firmanın inşaat ve planlama aşamasında pek çok projesi de mevcuttur. İstanbul’daki Akasya Park Ümraniye, Ankara’daki Park Vera ve Afyonkarahisar’daki Park Afyon bu projelerden bazılarıdır.

Acity Outlet Ankara’da bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*