Bayer Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Bayer’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Bayer bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bayer personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bayer’in Türkiye faaliyetleri 1880 yılında halı boyalarının ihraç edilmesiyle başlamış, o günden bu yana aralıksız gelişerek ve zenginleşerek devam etmiştir. 1955 yılında çeşitli ilaçlar üretilmeye başlanmış, yıllar geçtikçe şirketin kolları artmıştır. 1993 yılında bütün şirket ve iştirakleri tek çatı altında toplanmıştır. İstanbul’da bulunan genel merkezi ile birlikte 9 bölge ofisi bulunmakta, biri Gebze diğeri İstanbul’da olmak üzere iki üretim tesisi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Bayer Personel Alımı ve İş İlanları

Bayer İş İlanları

Bayer, bugün 1000’den fazla çalışana sahiptir ve zaman zaman yeni personel alımlarıyla birlikte kadrosunu genişletmeyi sürdürmektedir. Nitelikli iş gücü elde etmek için oldukça seçici olmaktadır. Başta İngilizce olmak üzere bazı pozisyonlar için yabancı dil şartı isteyebilmektedir.

No Pozisyon Lokasyon
1 Computerized System Validation Manager İstanbul(Asya)
2 Crop Science Satış Temsilcisi (Denizli) Denizli
3 Breeding Operations Associate Antalya
4 Ziraat Teknikeri Antalya
5 Genel Başvuru ** Tüm Türkiye
6 Temporary Technical Assistant İstanbul(Asya)

Nasıl Başvurulur?

Bayer iş ilanlarına başvuru yapabilmek için şirketin web sitesini kullanabilirsiniz. Web sitesinde Kariyer sekmesi bulunmaktadır. Burayı tıkladığınızda işe alım süreçleri, öğrenci ve yeni mezunlar gibi başlıklar yer alıyor. En altta da Bize Başvurun sekmesi yer alıyor. Buraya tıkladığınızda Açık Pozisyonlar karşınıza çıkıyor. Burada şirketin özel ilanları yayınlandığı gibi Genel Başvuru sekmesi de yer alıyor. İlanlardan pozisyonlar için istenen şartları inceleyebilirsiniz.

Her ne kadar ilanları şirketin kendi web sitesinde görebilseniz de başvuru işlemleri Kariyer.net platformu üzerinden gerçekleştiriliyor. Üye hesabınızla giriş yapabileceğiniz gibi yeni üyelik oluşturarak da ilanları görebilir, şartlarını inceleyebilir ve sizin için uygun ilan varsa başvuru yapabilirsiniz. İK ekibi tarafından başvurular incelenecek ve uygun görülmeniz halinde iş görüşmesine çağrılacaksınızdır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Satış temsilcisi,
 • Genel başvuru,
 • Tıbbi tanıtım sorumlusu,
 • Depo görevlisi,
 • Elektrik teknisyeni,
 • Güvenlik görevlisi.

Pozisyon Açıklamaları:

 • Satış temsilcisi: Şirket stratejileri doğrultusunda atış ve pazarlama faaliyetleri yürütmek, ürünler için talep oluşturmak, siparişlerin teslimatına kadar olan süreci takip etmek, yatırımcılarla güçlü ilişkiler kurmak.
 • Genel başvuru: Herhangi bir alanda boşluk oluştuğu taktirde bu kategoriye yapılan başvurular arasından seçim yapılır. Amaç, herhangi bir pozisyona yerleştirmek değil, ilerideki açıklar için başvuru havuzu oluşturmaktır.
 • Tıbbi tanıtım sorumlusu: Şirketin ürün ve hizmetlerinin tanıtımlarının yapılması, organizasyonlarda detaylı olarak satıcı ve tüketicilere ürünlerin anlatılması. Şirket stratejileri doğrultusunda satışa katkıda bulunulması.
 • Depo görevlisi: Şirketin dağıtım bölümlerinde depolardan sorumlu olmak, ürün giriş çıkışlarını, stok durumlarını ve diğer bütün detayları kontrol etmek, raporlamak.
 • Elektrik teknisyeni: Şirketin üretim alanlarında elektrik tesisatlarının, elektrikli cihazların kontrollerinin yapılması, bakımlarının gerçekleştirilmesi ve iş sürekliliğinin sağlanması için çalışmak.
 • Güvenlik görevlisi: şirketin üretim yerlerinde ve genel merkezlerinde güvenliğin sağlanması.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya, bursa, Diyarbakır, adana, Ankara, İzmir, İstanbul.

4 Comments

 1. slm lise mezunuyum inşaat ustasım inşaat ilgili her işi yaparım.işe gerçekten ihtiyacım var yardımcı olursanız.sevinirim tlf no 0537 304 21 01

 2. İlac Sektorunde 4 yıl calıstım.pazarlama ve insan ılıskılerı yetenegıme guvenıyorum.dısıplınlı ve ılkelı calıstım ve calısırım.isim yapmıs bayer de calısmak ısterım.bılgılerınıze arz ederım.

 3. forklift ve reachtrac operatörüyüm düzenli çalışmayı seven işinde disiplinli olarak çalışmayı seven birisiyim sizlerle çalışmaktam gurur duyarım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*