Eskişehir NeoPlus Outlet Personel Alımı ve İş İlanları 2023

neoplus_avm-personel-alım

NeoPlus Outlet personel alımı yapacak!

NeoPlus Outlet iş başvurusu yaparak sizde NeoPlus Outlet’ın gücünden güç alabilirsiniz. NeoPlus Outlet personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan NeoPlus Outlet personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. NeoPlus Outlet insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Yıllık ortalama 6 milyon kişinin ziyaret ettiği Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi’nin varlık yönetimi Pradera, kiralama ve yönetimi AVM Partners tarafından yapılmaktadır.

Makale Yazarak Para KazanmakEskişehir’lileri dünyanın en seçkin markalarıyla çağdaş bir ortamda buluşturan NeoPlus’ın temeli 2005 yılında atıldı ve 1 Nisan 2007 tarihinde de ziyaretçilere kapılarını açtı. Eskişehir’in ilk Outlet ve Yaşam Merkezi olan NeoPlus, Tepebaşı Mahallesi’nde 50 bin m²’lik açık alana sahip arsa üzerinde, şehrin gelişim aksında, farklı mimari çizgisi ile Eskişehir’lilerin hayatına renk katıyor.

Her gün saat 10.00 – 22.00 arasında hizmet veren NeoPlus, Eskişehir’in en büyük hipermarketi CarrefourSA, Tekzen Yapı Market, Teknosa, YKM, Mudo, LCW, FLO, Koton, LocoPoco gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarından oluşan 100’ü aşkın mağaza, 1850 araçlık ücretsiz kapalı otoparkı, cafe ve restoranları, sergi ve konser alanları, tüm ana bölgelere gün boyu hizmet veren ücretsiz müşteri servisleri, çocuklar için çeşitli oyuncak ve giyim mağazaları ile Eskişehir’e yeni bir boyut getiriyor.

 Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*