Zorlu Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Zorlu Tekstil’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Zorlu Tekstil bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Zorlu Tekstil personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Zorlu Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları

1998 yılında kurulan Zorlu Dış Ticaret A.Ş. Zorlu Tekstil Grubu’nun tüm dış ticaret faaliyetlerini koordine etmektedir. Yakın zamana kadar iplik, perde ve çarşaf/nevresim olarak bölümlenmiş bulunan Şirket 2004 yılının sonunda marka ve lisanslı ürünlerin yönetimi de üstlenmiştir.

Zorlu Tekstil Personel Alımı

1930’ların genç Türkiye’si, iğneden ipliğe her şeye ihtiyaç duyulan yıllardı. Denizli Babadağ halkı da, evlere kurulan dokuma tezgahlarıyla Türkiye’nin dokuma ihtiyacını karşılıyordu. Hacı Mehmet Zorlu onlardan biriydi.

Çevresinde dürüstlüğü ve çalışkanlığıyla tanınan Mehmet Zorlu, 1953 yılında kendi dokumalarıyla yetinmedi ve Denizli’nin en iyi dokumalarını Türkiye’ye ulaştırmak için bir ticarethane kurdu. Bugün farklı sektörlerde faaliyet gösteren, küresel pazarın önemli oyuncusu Zorlu Holding’in temelleri işte o ticarethanede atıldı.

Zorlu Tekstil İş İlanları

İşe alım sürecini, Zorlu Grubu hedef ve ilkelerinden yola çıkarak, doğru pozisyona doğru adayları yerleştirebilme yaklaşımıyla yönetiyoruz. İşe alım süreçlerimizde; kurum kültürümüze ve görevin gerektirdiği yetkinliklere sahip en uygun adayları kazandırmayı hedefliyoruz.

İşe alımda, yeni mezun ve deneyimli adayların pozisyona uygunluğunun değerlendirilmesinde; yetkinlik bazlı mülakatlar, kişilik envanterleri, yabancı dil ve genel yetenek sınavları ve değerlendirme merkezleri gibi araçları kullanırız.

Zorlu’daki kariyer fırsatlarını incelemek ve aramıza katılmak için “Kariyer Fırsatları” bağlantısını kullanarak güncel iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İhracat Müşteri Temsilcisi Kırklareli
2 İşletme Mühendisi Kırklareli
3 Part-Time İş Fırsatı İstanbul(Avr.)
4 Grafik Tasarımcı İstanbul(Avr.)
5 Marka Uzmanı İstanbul(Avr.)
6 Lisanslı Ürünler Uzmanı İstanbul(Avr.)

Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. Ev hanımıyım Ankara keçiörende ikamet ediyorum evde hertürlü paketleme veya iplik temizleme işini yaparım bu konuda tecrübeli yim daha önce İstanbulda tekstil atölyesinde çalıştım dönüş yaparsanız sevinirim ek işe ihtiyacım var saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*