Eksim Yatırım Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2022

eksim-yatirim-holding-is-ilanlari

Eksim Yatırım Holding personel alımı yapacak!

Eksim Yatırım Holding iş başvurusu yaparak sizde Eksim Yatırım Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Eksim Yatırım Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Eksim Yatırım Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Eksim Yatırım Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Eksim Yatırım Holding bugün, gıdadan enerjiye gayrimenkule kadar birçok sektörde gerçekleştirdiği yatırımlarıyla; ekonomisi, kültürel birikimi ve çeşitliliği ile dünyanın yükselen değeri Türkiye’nin öncü gruplarından birisi haline gelmiştir.

Özellikle yenilenebilir enerji alanında geniş bir proje portföyüne sahip olan Eksim Yatırım Holding, toplamda 247 MW lisanslı Rüzgar Elektrik Santrali projesiyle Türkiye’deki Rüzgar Enerjisi sektörünün lokomotiflerinden biridir. Yenilenebilir enerjinin diğer bir konusu olan hidrolik enerji alanında ise, Eksim Yatırım Holding 350 MW ı aşan bir proje portföyüne sahiptir. İnşası devam etmekte olan Doğu Karadeniz Bölgesi Rize İli sınırları içerisindeki Uzundere ve İncesu dereleri üzerindeki 63 MW kurulu güce sahip Uzundere 1 regülatörü ve HES projesinin ilk ünitesi Mayıs 2010 tarihinde devreye alınmıştır.

Eksim Yatırım Holding, gayrimenkul sektörü ile de çok yakından ilgilenmekte, Dünyanın gözbebeği İstanbul’da yükselen bölgenin en prestijli projelerini hayata geçirmektedir. Stratejik ortağı Sinpaş Yapı ile Sancaktepe’de Aquacity 2010, Acıbadem’de Ak-Asya, Zeytinburnu’nda Ottomare ve Ataköy’de KAT gibi projelerle ülkesinde ve bölgesinde yaşam standartlarını üst seviyelere taşımaktadır.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

1 Comment

  1. mer ben 25 yıllık aşcıyım yurt dışında işimiz biti geldim şuan boşum yurt dışı iş arıyorum her türlü yemek ve şantiye tercübesi olan biriyim lütfen bana bu tl 05419245859 ulaşa bilirsiniz teşekürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*