Zeki Triko Personel Alımı ve İş İlanları 2023

header-logo-150x84

Zeki Triko personel alımı yapacak!

Zeki Triko iş başvurusu yaparak sizde Zeki Triko’ın gücünden güç alabilirsiniz. Zeki Triko personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Zeki Triko eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Zeki Triko insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Yaratıcılığı dünya tarafından onaylanmış, son derece dinamik ve müşteri odaklı bir marka olan Zeki’nin amacı ulusal ve uluslararası mayo sektörü başta olmak üzere, iç çamaşırı sektöründe de üretim satış ve pazarlamasında öncü olmaktır.
Uluslararası başarısının verdiği güçle, pazardaki yerini daha da sağlamlaştırarak dünyada zirvede olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Dünyada ülkemizin adını duyuran tek Türk markası olan Zeki, böylece bir yandan plaj modasına yön vermekte, diğer yandan dolaylı olarak Türkiye’yi tanıtmaktadır.
Çünkü bilindiği gibi, bir ülke markalarıyla yaşar. Bu noktadan hareketle, misyonumuz, ülkemizi uluslararası platformda temsil etmek, dünyada yaşanan küresel gelişmelerin etkilerinden tüketicilerimizi koruyarak onlara en kaliteyi sunmaktır.

Zeki Triko iş başvurusu ve iletişim için tıklayın..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*