İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zara Home Personel Alımı ve İş ilanları 2019

Zara Home firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Zara Home personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Zara Home iş ilanları mevcuttur.

İspanyol giyim firması olan Zara Home, 1975 yılından beri faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Her geçen büyüme gösteren bir şirket olma özelliği gösteren Zara Home özellikle giyim sektöründe adını sıklıkla söz ettiren firmalar arasında yer almaktadır.

Bünyesinde binlerce personel çalıştıran Zara Home’un ülkemizde her geçen mağaza sayısı da artış göstermektedir.

Zara Personel Alımı

Zara Home Personel Alımı Yapacak

Zara Home güncel iş ilanları arasında en çok tercih edilen giyim mağazaları arasında yer almaktadır. Özellikle ülkemizde AVM kültürünün giderek yaygınlaşmasından sonra sizlerde Zara Home bünyesinde çalışmak isteyen bir personel olabilirsiniz.

Mağaza sayısının her geçen gün arttığı Zara Home’un yeni mağazalarında çalıştırılmak üzere çok sayıda personel alımı yapacağı açıklandı.

Zara Home İş İlanları

Zara Home iş ilanları arasında en çok talep gören ilanların, mağaza satış danışmanları, depo görevlisi, mağaza müdür yardımcısı, mağaza müdürü( bu pozisyonlar için en az 5 yıllık deneyim aranmaktadır.), depo sayım sorumlusu gibi birçok iş ilanı bulunmaktadır.

Bu yüzden de sizler bu konuda en uygun pozisyona başvuru yapmak için sizlerden istenen kriterlere uygun bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Zara Home personel alımı ve Zara Home işçi alımları hakkında merak ettiğiniz bilgileri güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Zara Home Çalışma Şartları ve Maaşları

Mağazalarında çalıştırılacak olan personele çok fazla ihtiyacı bulunan Zara Home’un çalışma saatleri part-time ve tam zamanlı olarak farklılık göstermektedir. Bu yüzden de sizler başvuru yapacağınız pozisyonlara göre farklı saatlerde ve farklı ücretlerde çalışma şansını bulmuş olacaksınız.

Zara Home İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bir İspanyol giyim markası olan Zara Home bünyesinde çalışmak istediğiniz zaman başvuru yapmak için izlemeniz gereken adımları açıklayalım. Zara Home iş başvuru formuna ulaşmak için Zara Home insan kaynakları sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Formu doldurma işleminden sonra uygun pozisyonda boşluk olması durumunda Zara Home sizlerle iletişime geçecektir.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir