Collezione Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Collezione yabancı bir isme sahip olsa da 1987 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İlk mağazasını Bakırköy’de açan şirket, hazır giyim perakendeciliği alanında sektörün önde gelen kuruluşlarından olmayı başarmıştır. Her yıl büyümeye ve mağaza ağını büyütmeye devam etmektedir. Almanya’da açılan ilk yurt dışı mağazasından sonra yurt dışında da mağaza ağını genişletmeye devam etmektedir.

Collezione İş İlanları

Collezione şirketinin başarısındaki en büyük etkenlerden biri mağaza personellerinin arasındaki iyi iletişim ve arkadaşlıktır. Şirket, bu ortamı sağlamak için yoğun çaba harcayan tecrübeli yönetici kadrosuna sahiptir. Personellerin şirket hakkında yorumlarını incelediğimizde sektöre göre yüksek maaş ve prim hakkına sahip olduklarını öğreniyoruz. Ayrıca maaş ve prime ek yol ücreti ve yemek kartı gibi yan haklar da personele sağlanmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Collezione şirketine başvuruda bulunmak için iki yol vardır. Bunların ilki şirketin resmi web sitesi üzerinden iş başvuru formunu doldurmak, diğeri ise çeşitli kariyer siteleri üzerinden açılan açık pozisyon ilanlarına başvuru yapmaktır. Aşağıdaki adımları izleyerek Collezione şirketine iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

  1. https://www.collezione.com/ adresinden Collezioneresmi web sitesien giriniz.
  2. Ana sayfanın en alt kısmında bulunan “Kariyer” butonuna tıklayınız.
  3. Açılan sayfa doğrudan iş başvuru formudur. Formu doldurup sayfanın en altında bulunan “Kaydet” butonuna basarak iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bir diğer başvuru yöntemi olan açık pozisyon ilanları ile başvuru yapmak için şirketin ilanlarını paylaştığı kariyer sitelerini takip etmeniz gerekmektedir. Bu tür kariyer sitelerinde Collezione şirketinin profilini inceleyerek iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Collezione Açık Pozisyonlar

  • Sosyal Medya Uzmanı – İstanbul: Web sitesi ve Sosyal medya hesapları için içerik üretimi ve yayınlanmasından ve sosyal Medyada ki hedef kitlenin belirlenmesi ve yönetiminden sorumludur.
  • Mağaza Müdürü – Kahramanmaraş: Mağaza hedefi doğrultusunda personel hedeflerini tespit etmek, takibi ve hedef satışlarını gerçekleştirmekten ve mağaza satış ve maliyet yönetimi performansı ile hizmet kalitesinin belirlenen hedefler doğrultusunda gerçekleştirmesini sağlamaktan sorumludur.
  • Bölge Görsel Düzenleme Uzmanı – İstanbul: Yurtiçi  satış kanalları için oluşturulan pazarlama takvim ve vitrin tasarım planlarının uygulanmasından ve mağaza açılış çalışmasında marka görsel ilke ve standartlara göre görsel malzemelerin planlanmasından sorumludur.
  • E-Ticaret Uzmanı – İstanbul: Sipariş yönetimi, kargo, faturalandırma, ürün iade ve değişimlerini yönetmekten ve web Sayfamızda satışa sunduğumuz ürünlerin veri tabanı bilgilerini IT departmanı desteği ile denetlemek, Fiyat kontrolü ve ürünlerin satışa açılması süreçlerini takip etmekten sorumludur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*