Yamata İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Yamata İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Yamata İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yamata İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1962 yılında Kilis’te dünyaya gelen Cengiz Duyar, 1983 yılında İstanbul Teknik Üniversite’sinden mezun olmuş ve bir süre inşaat sektöründe profesyonel yöneticilik yapmıştır. CEO olarak görev yaptığı Yamata İnşaat’ı ise 1999 kurmuştur. Şirket, özellikle yaz aylarında 10 bini aşan personeliyle yurt içinde ve yurt dışında hizmet vermektedir.

1999 yılında kurulan şirket zamanla gelişmiş ve sektörde önemli bir yere sahip olmuştur. Şirket, Rusya’da sürdürdüğü projelerle birlikte Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da da başarılı çalışmalara imza atıyor. Geniş kapsamlı hizmet veren Yamata İnşaat yıl içerisinde personel alımı yapıyor. Yıllık geliri yüksek olan şirket, sektörde önemli bir konuma sahip.

Yamata İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Yamata İnşaat İş İlanları

İnşaat sektörünün önemli bir parçası olan Yamata İnşaat yıl içerisinde personel alımı yapmaya devam ediyor. Şirket, ihtiyaç duyduğu alanlara yönelik personel alıyor. Alınan personellerin sayısı, şirketteki konumu ve özellikleri değişiklik gösterebiliyor.

Yamata İnşaat iş ilanlarını genellikle kendi sitesi üzerinden yayınlamaktadır. Aynı zamanda çeşitli kariyer sitelerinde iş ilanlarına yer verilmektedir. İş ilanlarıyla birlikte istenilen özellikler, iş hakkında detaylı bilgi de sitede yer almaktadır. İş ilanını inceleyen bireyler bu doğrultuda başvuru yapabilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Yamata İnşaat için iş başvurusu yapmak istiyorsanız şirketin web sayfasını kullanabilirsiniz. Yamata İnşaat, ihtiyaç duyduğu alanlara yönelik personel alacağı zaman kendi sitesi üzerinden bunu paylaşıyor. Eğer iş başvurunuzu site üzerinden yapmak istiyorsanız şu aşamaları takip edebilirsiniz;

 • Yamata İnşaat web sitesine giriş yapmak
 • Kariyer seçeneğine tıklamak
 • İş ilanlarına tıklamak
 • Başvuru formunu doldurmak ve göndermek

Şirketin kendi sitesi üzerinden başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Aynı zamanda iş ilanlarının paylaşıldığı sitelerden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Yamata İnşaat’a giderek CV bırakabilir, yetkili kişilerle görüşme sağlayabilirsiniz.

Her zaman kendinden emin adımlarla ilerleyen Yamata İnşaat bu alanda personel seçimini özenle yapıyor. Başvuruları inceleyerek doğru kişilerle çalışma planı oluşturuyor. Sizler de başvurunuzu yaparak Yamata İnşaat bünyesinde çalışma olanağına sahip olabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Formen
 • İnşaat Mühendisi
 • Şantiye Şefi
 • Proje Müdürü
 • İş Güvenliği Uzmanı

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • Formen: İşçilerin daha düzenli ve verimli çalışması adına kontrolü sağlar.
 • İnşaat Mühendisi: Yapının plan ve projesini oluşturur, gerekli araştırmaları ve kontrolleri yapar.
 • Şantiye Şefi: Şantiyeleri denetler ve inşaat projelerinin yürütülmesini kontrol eder.
 • Proje Müdürü: İnşaat projelerini inceler, düzenler, uygulamaya geçirir ve kontrol eder.
 • İş Güvenliği Uzmanı:İş sağlığı ve güvenliği için düzenlemeler ve kontroller yapar.

Temel Bilgiler:

Minimum çalışma yaşı: 18

Çalışma saatleri: Pazartesi – Cuma 08:30 – 18:30

Alım yapılacak şehirler: İstanbul

Yamata Benzer İş İlanları

7 Comments

 1. Şu an bostayim ve yamata bünyesinde çalışmak istiyorum yurtdışı bütün evraklarım tam tecrübeli yım meslek kaynakci ve çelik konstrüksiyon sektörüne uyum saglarim

 2. Ben her türlü işi yapıyorum montaj ne iş olursa yaparım sadece beni de işe alın yurt dışında çalışmak istiyorum maaş sorun değil

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*