Wyndham Personel Alımı ve İş İlanları 2023

wyndham-hotel

Wyndham personel alımı yapacak!

Wyndham iş başvurusu yaparak sizde Wyndham’ın gücünden güç alabilirsiniz. Wyndham personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Wyndham eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Wyndham insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Tarih boyunca, Bizans İmparatorlarından,Osmanlı Sultanlarına kadar “Ev” diye adlandırdıkları İstanbul, sizi yeni evinize davet ediyor; Wyndham İstanbul Petek’e.

Avrupa ve Asya kıtaları arasında bir kültür köprüsü olan İstanbul, 3000 yılı aşkın süredir, sanat ve ticaretin buluşma noktası olmuştur. Wyndham İstanbul Petek ekibi olarak size bu büyüleyici şehirde ağırlamak için bekliyoruz…

Atatürk Havalimanı’na ve Fuar alanlarına arabayla sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan Wyndham İstanbul Petek uluslararası ticari işyerlerine olduğu kadar şehrin güzelliklerini keşfetmek isteyenler için de doğru konumlandırmaya sahip.

307 lüks ve modern odası, SPA, Spor Merkezi, Güzellik ve Sağlık Merkezi, Güneşlenme Teraslı Kapalı Havuzu ve Alışveriş Merkezi ile Wyndham İstanbul Petek, İstanbul ziyaretinizi huzurlu ve rahat bir deneyime dönüştürecek.

Ayrıca Büyük Balo Salonu ve 14 toplantı Salonu ile de iş toplantılarınızın vazgeçilmez adresi olacak.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                          Şehir
Kalite Hijyen Sorumlusu İstanbul(Asya)
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Asya)
Banket Satış Müdürü      İstanbul(Asya)
Grup Satış Müdürü          İstanbul(Asya)
Şirket Satış Yetkilisi (Yetiştirilmek Üzere) İstanbul(Asya)
Banket Satış Yetkilisi       İstanbul(Asya)
Genel Alan Temizlik Görevlisi İstanbul(Asya)
Misafir İlişkileri Yetkilisi (Supervisor) İstanbul(Asya)

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

 

1 Comment

  1. mrb ben ist 5yıldızlı bi hotelde mekanik teknisyeni sogutmacı olarak 16.5 yıl calıştım taşarona devrinden dolayı iş arayışım var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*