Wagner Kablo Personel Alımı ve İş İlanları 2023

wagner-kablo

Wagner Kablo personel alımı yapacak!

Wagner Kablo iş başvurusu yaparak sizde Wagner Kablo’ın gücünden güç alabilirsiniz. Wagner Kablo personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Wagner Kablo eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Wagner Kablo insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1992 yılında kurulan Wagner Kablo, Mart 1993 de, tesislerinin tamamlanmasıyla üretime başlamıştır. Şirket yabancı sermayeli Alman-Türk ortaklığı olarak kurulmuş daha sonra şirketteki Alman ortaklığı Hollandalı Draka Holding NV tarafından devralınmıştır. 2010 yılından itibaren Draka Holding NV Şirketin ana ortak konumundan ayrılarak bunun yerine stratejik ortak haline gelmiştir. Kuruluş amacı, başta otomotiv olmak üzere beyaz eşya ve endüstriyel pazarlara yönelik hem yerel hem de ülke dışındaki müşteriler için kablo gruplama sistemleri veya teknik deyimiyle ” Kablo Konfeksiyon” imalatıdır. Wagner Kablo, Antalya Serbest Bölgesinde, 5300 m² üretim alanı, 1700 m² idari kısımlar ile toplam 7000 m² si kapalı olmak üzere 10.000 m² lik bir alana kurulmuştur.

İnsan Kaynakları

Genel Felsefe

Wagner Kablo “İnsan Hakları”‘na saygılı bir kurumdur ve insanların cinsiyeti, dini, rengi, vs. ayrımı asla yapmaz.

Personel Gelişimi

Tüm personelimizin yetenekleri, gelişimleri, aldıkları eğitimler kaydedilir ve değerlendirilir. Wagner Kablo personelinin tümü her yıl dahili ve harici konularda eğitilirler.

Toplam Kalite Yönetimi (TKY)

Şirketin temel felsefesi, EFQM iş mükemmelliği modeline göre Toplam Kalite Yönetimidir.

Başvurmak için tıklayın.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*