İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vodafone Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Vodafone Personel Alımı Yapacak

Vodafone’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Vodafone bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Vodafone personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

vodafone personel alımı

Müşteri odaklı çalışacak, yenilikçi ve azimli çalışanlara iş kapısı açan Vodafone pek çok alanda personel ihtiyacına göre iş pozisyonları açacağını açıkladı.  Ülkemizde hizmet veren en büyük GSM operatörlerinden birisi olan Vodafone aslında Birleşik Krallık merkezli uluslararası bir telekomünikasyon şirketidir.

3300’ü aşkın çalışan kadrosu, 1200’ü aşkın perakende mağazası ile telekomünikasyon dünyasının dinamizmine katılmak istiyorsanız Vodafone’a başvuru yapmayı düşünebilirsiniz.

Çalışma şartları bakımından yasaların belirlediği saatlere göre çalışanlarının çalışma sürelerini ve ortamlarını belirleyen şirket aynı zamanda çalışanlarının çalışacağı konuma göre farklı çalışma şartları ve zamanları belirlemekte ve bunların hepsi iş ilanlarında detaylı olarak belirtilmektedir.

Maaş bakımından çalışanlarına çalıştıkları konuma ve deneyimlerine bağlı olarak farklı ücretler öngören şirketin ücretleri bu nedenle çalışacağınız iş pozisyonuna göre farklılık gösterecektir. Çalışanlarına sosyal ve yan haklar başlığı altında yine çalıştıkları pozisyonlara bağlı olarak haklar sunmaktadır.

Vodafone’a iş başvurusu yapmak istiyorsanız iş pozisyonu için aranan şartları, personelden beklenen görevleri ve genel olarak iş ile ilgili detayları inceleyebilir ve daha sonra sizden istenen bilgi ve belgeler ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

Vodafone İş İlanları

Vodafone iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

POZİSYON ŞEHİR İLAN DETAY
Kıdemli Uzman İstanbul. Tıklayın.
Genel Başvuru (Engelli) Adana,Ankara,Bursa,Diyarbakır,Erzurum, İstanbul, İzmir, Sakarya. Tıklayın.

Vodafone İş Başvurusu Formu

Vodafone iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Vodafone iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın. Ayrıca kariyer.net üzerinden de vodafone iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

*Başvuru sırasında karşılaşabileceğiniz teknik problemler için [email protected] adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

5 Yorum

 1. Hülya YAVUZ 3 Mart 2014

  1990 dogumluyum 5 yıl boyunca aynı market sektöründe çalıştım özel sebepten dolayı ayrıldım sizlerle çalışmak isterim

 2. mustafa aydınoğlu 26 Haziran 2014

  mrb 25 yıllık E sınıfı ehliyet src 2 src 4 psikoteknik belgeleri şehir içi şehirlerarası tecrübesi olan 3 yıl mot taş kooperatifinde koop başkanlıgıyaptım transay şirketler gurubunda denetlemeve araç bakım sorumlusu olarak çalışan sorumlulugun kutsiyetini bilen güleryüzlü isgara içki kullanmayan şehirler arası ve yurt dışı seyehat engeli olmayan her türlü referansı ve teminatı verebilecek kadar kendine güvenen biri olarak ilgilerinizi bekler işlerinizde başarılar kazancınızın bereketli olmasını dilerim (özel aile ve şirket şöförlüğü deneyimim vardır .kullanacagım araç farketmez )37 yıldır tarabyada ikamet etmekteyim adli sicilim yoktur en son kullandıgım araçlar mithibishi huyndai kia mercedes 320ml jeepjaguar toyoto ford otomobiller 0403 mercedes otobüs ve çift katlı turist otobüsü.saygılarımla…. bilgi ve tecrübemle vereceginiz göreve talibim

 3. mustafa aydınoğlu 26 Haziran 2014

  mrb 25 yıllık E sınıfı ehliyet src 2 src 4 psikoteknik belgeleri şehir içi şehirlerarası tecrübesi olan 3 yıl mot taş kooperatifinde koop başkanlıgıyaptım transay şirketler gurubunda denetlemeve araç bakım sorumlusu olarak çalışan sorumlulugun kutsiyetini bilen güleryüzlü isgara içki kullanmayan şehirler arası ve yurt dışı seyehat engeli olmayan her türlü referansı ve teminatı verebilecek kadar kendine güvenen biri olarak ilgilerinizi bekler işlerinizde başarılar kazancınızın bereketli olmasını dilerim (özel aile ve şirket şöförlüğü deneyimim vardır .kullanacagım araç farketmez )37 yıldır tarabyada ikamet etmekteyim adli sicilim yoktur en son kullandıgım araçlar mithibishi huyndai kia mercedes 320ml jeepjaguar toyoto ford otomobiller 0403 mercedes otobüs ve çift katlı turist otobüsü.saygılarımla…. tel 0532 609 10 85

 4. kevser 11 Kasım 2014

  Merhaba ben 12 yillik bayan kuaförüm 1 yil turkcelin kuaförlugünü yaptim suan bosdayim vodafone kuaförlügünü yapmak isterim

 5. Sedat Deringöl 18 Temmuz 2016

  merhabalar, bu günlerde reklamı dönen yeni kampanyanızda ki, yerinde adsl modem kurulumu görevinde daha önce Türk Telekom adına 2 yıl süreyle görev aldım. 10.000 den fazla yerinde kurulum gerçekleştirdim.Daha sonra TTNET bayi sorumlusu olarakta 2 seneden fazla çalıştım. Adsl-Vdsl çalışma prensiplerine hakimim.Eğer bu pozisyonda personel açığı varsa Vodafone ailesinde çalışmayı çok isterim.Bu konuda çok değerli yardımlarınızı rica ederim, saygılarımla.İrtibat: 542 698 98 76

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir