Vodafone Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Vodafone Personel Alımı

Dünyadaki en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone personel alımı sayesinde ses, veri, mesajlaşma ve sabit iletişimi kapsayan bir dizi hizmetini tüketicilere sunmaya devam etmektedir.

26 ülkede mobil operasyonu bulunan Vodafone Grubu, ilaveten 17 pazarda sabit genişbant operasyonuna sahip ve 49 ülkede de mobil şebekelerle işbirliği yapmaktadır.

Vodafone işçi alımı grubun Türkiye şirketine olduğu gibi bünyesinde bulunan birçok firmaya da yapılmaktadır. Dünya genelinde grup, 30 Haziran 2017 itibariyle son olarak Hindistan ile birlikte şirketin ortaklıkları ve iştiraklerine dair müşteriler de dâhil olmak üzere 18,5 milyon sabit genişbant kullanıcısına ve 523,5 milyon mobil müşteriye hizmet vermektedir.

Müşteri portföyünün genişliği göz önünde bulundurulduğunda Vodafone eleman alımının ülkemizde sıklıkla gerçekleştirildiği gözlemlenmektedir.

Vodafone Personel Alımı

Vodafone Çalışma Şartları

Şirketin ofislerinde görev alacak olan bireyler 08.00-17.00 saat aralığında çalışmaktadırlar. Kısaca Vodafone çalışma şartları ile ilgili şunları sıralayabiliriz:

  • Yemekhane hizmeti verilmekte,
  • Plazalarda çalışan personellerin kuru temizleme, kuaför ve lostra gibi günlük ihtiyaçlarını vakit kaybetmeden karşılayabilmeleri için hizmet alanları sunulmakta,
  • Sigorta yapılmakta,
  • Ulaşım alanında personel servisi ve otopark imkânı verilmekte,
  • Toplantı ve eğitimlerle kişinin gelişimine katkıda bulunulmaktadır.

Vodafone İş İlanları

Gelirler açısından dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim firmalarından biri olan grubun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, son açıklamalara göre 22,8 milyon aboneye hizmet sunmaktadır.

Bu rakam sayesinde dünyanın ikinci büyük mobil iletişim şirketi konumunda olan Vodafone iş ilanları için kariyer.net altyapısını desteklemektedir.

Bu kapsamda bugüne kadar toplam 20 milyar TL yatırıma ulaşmış bir firmanın bünyesinde çalışmak isterseniz, aktif iş ilanlarını incelemeniz ve niteliklerinize uygun bir pozisyona başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Ülkemizin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonu doğrultusunda kurumlara ve bireylere sabit ses, ADSL, mobil ses, mobil internet ve fiber hizmetleri sunan şirketin 3.400’ü aşkın mevcut çalışan kadrosu bulunmaktadır.

Bu sayıyı arttırmak ve müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunmak amacında olan Vodafone engelli alımı yaparak da, yasalara uygun bir şekilde faaliyetlerine sürdürmektedir.

Şirketin ilanlarını inceleyen adayların genellikle analiz ettikleri diğer telekomünikasyon firmaları ise Turkcell, Türk Telekom ve PTTCell’dir.

Vodafone İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone başvuru için kariyer.net ile uzlaşma sağlamış bulunmakta ve firmanın ihtiyaç duyduğu personel açıkları bu adreste yayınlanmaktadır.

İlgili site vasıtasıyla gönderilen başvurular sadece şirketin Türkiye İnsan Kaynakları departmanınca görüntülenmekte ve değerlendirilmeye alınmaktadır. İsterseniz Vodafone iş başvuru formu ile genel bir müracaatta da bulunabilirsiniz…

5 Comments

  1. Hülya YAVUZ 3 Mart 2014
  2. mustafa aydınoğlu 26 Haziran 2014
  3. mustafa aydınoğlu 26 Haziran 2014
  4. kevser 11 Kasım 2014
  5. Sedat Deringöl 18 Temmuz 2016

Leave a Reply