Vodafone Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Vodafone’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Vodafone bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Vodafone personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Birleşik Krallık merkezli olarak 1991 yılında kurulan Vodafone, bir telekomünikasyon firmasıdır. Kuruculuğunu Ernest Harrison ve Gerald Whent üstlenmiştir. Çağımızda 25’in üzerindeki ülkeye GSM operatörlüğü hizmeti vermektedir.

Türkiye’de hizmet vermeye 2006 yılında Telsim Vodafone adını taşıyarak başlamıştır. Daha sonralarda resmi adı olan Vodafone Telekomünikasyon A.Ş adını almıştır. Günümüzde 25 milyona yakın abonesi olan Vodafone, Türkiye’deki büyük mobil iletişim şirketleri arasında, 100 bin civarındaki çalışanı ve yıllık yaklaşık 11 Milyon TL cirosuyla ikinci sıradadır.

Vodafone Personel Alımı ve İş İlanları

Vodafone İş İlanları

Vodafone 2G, 3G, 4.5G hizmetleri başta olmak üzere Bas – Konuş, SMS, MMS ve telesekreter hizmetleri sunmaktadır. Günümüzün vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelen iletişim ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Dolayısıyla Vodafone artan bu hizmet ihtiyacını karşılamak için bünyesine zaman zaman yeni elemanlar katmaktadır.

No Pozisyon Lokasyon
1 Vodafone Long Term Internship Program (6 Months) İstanbul(Avr.)
2 Fraud Intern İstanbul(Avr.)
3 Yazılım Uzmanı Lefkoşa +1 il daha
4 Kurumsal Satış Temsilcisi Lefkoşa +3 il daha
5 Operational System Excellence Executive İstanbul(Avr.)
6 Scm Bp Senior Specialist – Network İstanbul(Avr.)
7 Red Academy Intern İstanbul (Tümü)
8 After Sales Support Intern İstanbul(Avr.)
9 Cloud and IoT Services Intern İstanbul(Avr.)
10 HR Intern – Commercial İstanbul(Avr.)
11 Talent Intern İstanbul(Avr.)
12 HR Intern İstanbul(Avr.)
13 HR Training Intern – Sales Channels İstanbul(Avr.)
14 Vodafone Discover’21 Young Talent İstanbul (Tümü)
15 Vodafone Discover’21 Tech Talent İstanbul (Tümü) +4 il daha
16 Field Operations Senior Specialist İstanbul (Tümü)

Vodafone, iş ilanlarına başvuru yapan adayların iletişim kabiliyetinin kuvvetli olması, kendine güvenmesi, çalışma azmi barındırması, istekli olması, yeri geldiğinde analitik yeri geldiğinde de yaratıcı çözümler üretebilme potansiyeli yüksek olması özelliklerini barındırmasını tercih etmektedir.

Ayrıca yeni alınacak personeller için mülakatlar ve sınavlar yaparak, başvuruda bulunan tüm adaylara eşit seçim hakkı tanımasıyla da iş ilanları sıkı takip edilen bir firmadır.

Nasıl Başvurulur?

Vodafone, kendi resmi sitesi olan https://www.vodafone.com.tr/ adresinden yeni eleman alımı yapılacak bir açık pozisyon olmasa bile tüm başvuruları kabul etmektedir. Linke tıkladığınızda açılan sayfadaki “İnsan Kaynakları” butonuna ardından “Bizimle Çalışmak” butonuna tıklayınız.

Buradan “İş Fırsatları” sekmesine tıklayarak “Yeni Mezun” veya “Profesyonel” olarak ayrılmış iş ilanlarından kendinize en uygun olanı seçerek başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Gerekli alanları doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Personel alımı yapılacak olan güncel pozisyonlara ise www.kariyer.net adresine girerek buradan Vodafone sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Siteye üye olmanız halinde Vodafone şirketini takip ederek güncel yayınlanan tüm ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Saha Satış Temsilcisi: Firmanın satış yaparak kar elde etmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için müşterileri arayarak firma bünyesine katma görevini yapan bireylerdir.
  • Veri Tasarımcısı: Elde olan net verilere göre geleceği analiz etmek için ve müşteri isteklerini karşılayacak bir şekilde yeni veriler oluşturan bireylerdir.
  • Veri tabanı İşlemleri Uzmanı: Firmanın veri tabanının güvenliğini sağlayarak, kontroller yapan ve yeni veri tabanları sistemlerinin kurulmasını sağlayan bireylerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Alım yapılacak olan şubeye göre değişmektedir. Genellikle haftada 6 gün, 08:00 – 17:00 arası

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Lefkoşa

2 Comments

  1. Merhaba ben 12 yillik bayan kuaförüm 1 yil turkcelin kuaförlugünü yaptim suan bosdayim vodafone kuaförlügünü yapmak isterim

  2. 1990 dogumluyum 5 yıl boyunca aynı market sektöründe çalıştım özel sebepten dolayı ayrıldım sizlerle çalışmak isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*