Viko Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Viko Personel Alımı

Türkiye merkezli bir elektronik şirketi olan Viko, 1980 yılında faaliyet göstermeye başlamış, günümüze kadar şirket alt yapı ve hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmiştir. İhtiyaç duyduğu farklı düzeylerdeki personel alımlarına yönelik sık sık ilanlar yayımlamaktadır. Viko personel alımı na dair ilan detaylarını ve şirketin çalıştırma koşullarını yazımızda aktardık…

Kaliteli ürün anlayışı ile teknolojiyi en iyi bir şekilde kullanan şirket, hizmet kalitesini daha da arttırabilmek adına çalışma arkadaşları aramaktadır. Viko engelli alımı ve diğer personel alımları ile ilgili başvuruda bulunacak adayların ise ekip çalışmasına yatkın, dinamik, güçlü iletişim becerine sahip olmaları gerekmektedir. Kimi alımlarda ise adayların eğitim durumu da önemli olabilmektedir.

Viko Personel Alımı

Viko Çalışma Şartları

Viko çalışma şartları, firmanın vizyonunu gerçekleştirme yolunda alt üst ilişkilerine dikkat edilerek esnek tutulmaktadır. Haftalık ve aynı zamanda yıllık izin kullanma hakkına sahip olan personeller, başvuruda bulundukları pozisyonlara göre kimi zaman iç mekânda bilgisayar başında, kimi zaman ise dış alanda sahada çalışmak durumunda olabilmektedirler.

Bu nedenle Viko işçi alımı yönündeki ilanları inceleyen adayların, ilgili ilanın “detaylar” kısmında çalışma şartlarını da dikkate almalıdırlar.

Viko İş İlanları

Viko eleman alımı yönündeki ilanları, Panasonic resmi web sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Panasonic resmi web sitesinde “İnsan Kaynakları” bölümünden erişebileceğiniz “Açık Pozisyonlar” sayfasında hem güncel alımlara yönelik ilanları bulabilir, hem de ilgili ilanlar için Viko başvuru formu doldurarak kolay bir şekilde online başvurularınızı yapabilirsiniz.

Viko iş ilanları farklı düzeylerdeki alımlar için açılmaktadır. Başlıca pozisyonlar; Bölge Satış Sorumlusu, Donanım Tasarım Mühendisi, Çevre Mühendisi, Fatura İşlem ve Kontrol Uzman Yardımcısı, Finans Uzmanı olarak sıralandırılabilir. Söz konusu pozisyonlara dair açık ilan yoksa aynı sektörde yer alan Nilson, Makel ve Mono ilanlarına da başvuru yapabilirsiniz.

Viko İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Viko iş başvurusu yapmak için internet erişimine sahip bir akıllı telefonunuzun yada bilgisayarınızın olması yeterlidir. Bu sayede, cihazınızın web tarayıcısı üzerinden Panasonic resmi web sitesine giriş yapabilir ve sitedeki “İnsan Kaynakları” sayfası üzerinden de Viko Elektronik Açık Pozisyonları görüntüleyebilirsiniz. Görüntüleyebileceğiniz güncel alımlar daha çok İstanbul bölgesinde gerçekleştirilmektedir.

Viko başvuru sayfasında listelenen ilanlar arasında kendiniz için en uygun olanını bulamadıysanız, sahip olduğunuz nitelikleri ve varsa daha önceki deneyimlerinizi de açık, net bir şekilde ifade ettiğiniz öz geçmişiniz ile birlikte “genel başvuru” yapabilirsiniz. Böylelikle şirketin İnsan Kaynakları birimi başvurunuzu veri tabanınızda değerlendirecek ve uygun gördüğü takdirde sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

Viko İnsan Kaynakları

Kuruluşumuzun stratejik planı ve hedefleri doğrultusunda hızlı ve beklenen kalitede insan gücü ve organizasyonun oluşturulmasını sağlayarak, takım çalışmasına yatkın, değişime ve yenilikçiliğe açık bir kurum kültürü oluşturmak amacıyla; 

  • Strateji ve hedefler doğrultusunda İnsan Kaynakları Planlamasını yapar, yetkinlik bazlı objektif yöntemleri kullanarak “Doğru İşe Doğru İnsan” ilkesiyle Seçme ve Yerleştirme sürecinde fırsat eşitliğini esas alırız.
  • Çalışanlarımızın yetkinliklerini ve yaratıcılıklarını geliştirmek ve sürekliliğini sağlamak amacıyla etkin Eğitim ve Gelişim programlarını uygularız.
  • Çalışanlarımızın performansını objektif yöntemlerle ölçer, en iyi performansı göstermeleri için bölüm ve kuruluş hedefine olan katkı ve potansiyelleri destekleriz.
  • Yeni çalışma modelleri ve uygun iş ortamları sağlayarak çalışanlarımızın tüm potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarını sağlarız.
  • Çalışanlarımızı başarıya yönlendirir, katılımcılığı artırmak amacıyla bireysel ve takım çalışmalarını destekler ve ödüllendiririz.
  • Çalışanlarımızın motivasyonunu artıran, bütünlük ve etkileşimi sağlayan organizasyonlar, sosyal ve kültürel faaliyetlerle kurum içi iletişimi güçlendiririz.
  • Ortak amaçları paylaştığımız çalışanlarımızın ailelerini de başarımızın bir parçası olarak görürüz.
  • İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuatlar dikkate alır, çalışanlarımıza güvenli bir iş ortamı sağlamak için gerekli önlemleri alırız.

3 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*