Vicco Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Vicco Personel Alımı Yapacak

Vicco’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Vicco bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Vicco personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Vicco personel alımı

Firma Hakkında

2005 yılında faaliyete geçen Vicco markası çocuk ayakkabısı anlamında hızla büyümeye devam ediyor. Bu büyüme hızına bağlı olarak da çeşitli kadrolara eleman alımı gerçekleştiriyor. Hem üretim tesislerine, hem dağıtım ağına, hem de satış noktalarına personel alacak olan Vicco yönetim kadrolarında da istihdam gerçekleştirecek. Adana, İstanbul, Gaziantep gibi şehirlerde alımların yoğunlaşacağı ilan ayrıntılarında net bir şekilde görülüyor.

Vicco 600 metrekareye yayılmış, çok büyük bir üretim noktasına sahip markalardan. Dolayısıyla bu noktada yapılan üretimde çalışacak olan kişileri yoğun bir tempo bekliyor olabilir. Ancak marka maaş anlamında çalışan mutluluğuna dikkat ediyor.  Bu kapsamda maaşa ek prim ve ödül sistemi uyguluyor. Ayrıca çalışanlar çeşitli yan haklar ile motive oluyor ve markanın geleceği anlamında daha sıkı bir kariyer planı çiziyor.

Vicco İş İlanları

Vicco iş ilanları hem üretim, hem de satış kanallarında dağılım gösteriyor. Ayrıca yönetici pozisyonlarına da çok sayıda eleman alımı gerçekleştirilecek. Özellikle satış memuru anlamında çok sayıda personel alacak olan Vicco, adaylarında tecrübe aramıyor. Ancak adayların tecrübeli olması ya da yabancı dil bilmesi artı kazandırıyor.

Vicco İş Başvurusu Formu

Vicco iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Vicco personel alımı konusunda hassas olan bir marka. Dolayısıyla kendi web sitesinde de açık pozisyonları yayımlıyor ve CV kabul ediyor. Bunun yanında çeşitli iş bulma sitelerinden de faydalanmak mümkün. Bu markaya başvuru yapacak olan kişilerin yabancı dil ve tecrübe alanlarını net doldurmasında fayda bulunuyor. Çünkü marka bu yetenekler doğrultusunda istihdam gerçekleştiriyor.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*