Akuvatur Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Akuvatur personel alımı yapacak!

Akuvatur iş başvurusu yaparak sizde Akuvatur’ın gücünden güç alabilirsiniz. Akuvatur personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Akuvatur eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Akuvatur insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kurulduğumuz 1990 yılından bu yana Akdeniz Balıkları yetiştiriciliğinde her zaman

kaliteli üretim anlayışıyla çalışıyoruz. Balıklarımızı doğal ortamında, doğal yemlerle besleyerek, ilk günkü tazeliğinde tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

İnsan Kaynakları Politikası

Adil ve eşit uygulamalarla çalışanlarına hak ettiği değeri veren, personelinin gelişimini destekleyerek hem bireysel hem de örgütsel kaliteyi arttıran, açık ve şeffaf yönetim anlayışı çerçevesinde huzurlu bir çalışma ortamı oluşturan yaklaşımımız gereği amacımız; İşe uygun eğitim, deneyim ve yetkinliklere sahip, Dürüst, yeniliklere ve değişime açık, Şirket hedefleriyle bireysel hedeflerini aynı paydada buluşturarak buna ulaşmak için maksimum katkı sağlamayı amaç edinen, Etik ve mesleki değerlere saygı duyan, Kendini ve işini geliştiren, Ekip arkadaşları ve tüm dış müşterilerle kaliteli iletişim kurup, Akuvatur’lu olmaktan gurur duyan bir insan kaynağına sahip olmak ve bu yapıyı sürdürülebilir hale getirmektir.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*