Ufo Teknoloji Personel Alımı ve İş İlanları 2022

UFO grubu ısıtma ve soğutma sektöründe ihtiyaca yönelik üretimler yapmaktadır. Firma kendi tasarımı olan özel ısıtıcı elemanlar üretmiş ve UFO markası altında satışa sunmuştur. Tüketiciler tarafından tutulan bu ürünler sayesinde UFO kısa sürede marka bilinirliğini arttırmış, sektörde lider konuma yükselmiştir.

Ürünleri kaliteli olduğu kadar çevreye de zararsız olan UFO, Türkiye’den sonra Rusya ve Ukrayna pazarlarında da kısa sürede lider konuma gelmiştir. UFO Teknoloji şirketinin cirosu hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Çalışan sayısının ise yaklaşık 200 civarı olduğu bilinmektedir.

UFO Teknoloji İş İlanları

UFO, ancak yüksek motivasyonlu çalışan ile başarıya ulaşılacağı inancını taşıyan bir firmadır. Firmanın insan kaynakları birimi bu düşünceye dayanarak ilanlar oluşturmaktadır. Personele motivasyon sağlayacak şartlar sunarak, şirketin gelişimine devam etmesini sağlamaktadır. Firma, doğru işe doğru insanı yerleştirmek, performansa ve yetkinliklere bağlı ücret ilkelerine bağlı kalarak personel motivasyonunu arttırmaktadır.

Şirketin sunduğu bu şartlara karşın adaylardan beklediği özellikleri sıralamak gerekirse:

  • Kendine güveni yüksek
  • İstekli ve kararlı, ne istediğini bilen.
  • İletişim becerisi kuvvetli
  • Yaratıcı ve analitik düşünce yeteneğine sahip
  • Ekip çalışmasına yatkın
  • Değişime ayak uyduran

Adaylar aramaktadır. Adaylar şirkete adım attığında işleyişe daha hızlı alışabilmeleri için oryantasyon programlarıyla eğitilir. İş başlangıcı sonrasında da alanında daha detaylı yetkinlikler kazanması için personel düzenli olarak eğitilmeye devam edilir.

Esenyurt’ta bulunan UFO merkez ofiste 08:00-18:00 arası mesai saati olarak uygulanmaktadır. UFO Teknoloji, personeline özel sağlık sigortası, yemekhane ve servis gibi yan haklar sunmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Şirket başvuruları internet üzerinden almaktadır. Kendilerine iletilen başvurulardaki CV’ler 6 ay boyunca saklanmaktadır. Bu süre boyunca size uygun bir pozisyon açılması durumunda sizinle iletişime geçilmektedir. UFO Teknoloji şirketine personel alımı için ik@ufotr.com adresine CV’nizi ekleyerek gönderebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için UFO Teknoloji İnsan Kaynakları sayfasını inceleyebilirsiniz. https://www.ufotr.com/ik

Mail yoluyla başvuru haricinde kariyer sitelerinde UFO Teknoloji şirketini takibe alarak doğrudan açık pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

UFO Teknoloji Açık Pozisyonlar

Şu anda UFO Teknoloji şirketinde açık bir pozisyon görülmemektedir. Kariyer siteleri üzerinden açılacak ilanları takip edebilir veya insan kaynaklarına mail olarak CV gönderebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*