Üçler Gıda Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Üçler Gıda Personel Alımı Yapacak

Üçler Gıda’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Üçler Gıda bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Üçler Gıda personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

üçler gıda personel alımı

1974 Yılında Feriköy’de ilk mağazasını açarak gıda perakende sektörüne güçlü bir adim artmıştır. Uzmanlaşma ve perakende yönetimi geçiş dönemi (1995-2004) Süper marketler zinciri olarak taze ürün grubunda özellikle soğuk meze grubu, şarküteri, et ve et ürünleri ile meyve sebze reyonlarında uzmanlaşmış, standartlarını belirlemiştir.

Üçler Süper Marketler Zinciri olarak uzmanlaştığı alanlarda daha fazla mağaza sayısı ile daha çok müşteriye ulaşmayı hedeflemiştir. Bu dönemde ürün kalitesi, taze ürünler lezzeti ve müşteri hizmetine önem gösterilmesini sağlamıştır.

Üçler Gıda İş İlanları

Üçler Gıda iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Pozisyonlar – 06 Ocak 2022 Lokasyon
Kasap ve Şarküteri Antalya

Üçler Gıda İş Başvurusu Formu

Üçler Gıda iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Üçler Gıda iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*