Tüyap Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tüyap Personel Alımı Yapacak

Tüyap’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Tüyap bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tüyap personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

tuyap personel alımı

Tüyap’ta Çalışmak

Tüyap ailesine katıldığınız zaman değişimle iç içe, farklı olmanın hissedildiği, sektöründe “lider olarak” sürekli büyüyen, öncü ve başarılı bir kuruluşta kariyerinize başlamış olursunuz. Hizmet kalitemiz, çalışanlarımızın kalitesidir.

Yetkinliklerinden ve yaratıcılıkların dan yüksek verim sağlamak, performanslarını artırmak ve gelişmelerine imkan tanımak, iş sağlığı ve işçi güvenliği yönetmeliklerine uygun çalışma ortamı yaratmak, çalışanlarımız için ana hedefimizdir.

Tüyap İş İlanları

Tüyap iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Tüyap İş Başvurusu Formu

Tüyap iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Tüyap iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*